Informatyka. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa. Klasa 3

„Informatyka" do klasy 3, dostępna także jako aplikacja online, gwarantuje najwyższy poziom nauczania i pełną realizację zapisów podstawy programowej. Zadania i filmy instruktażowe pomagają zdobyć wprawę w korzystaniu z podstawowych programów komputerowych (Paint, Word) oraz uczą rozwiązywania...
23,94

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,90 zł

Opis

„Informatyka" do klasy 3, dostępna także jako aplikacja online, gwarantuje najwyższy poziom nauczania i pełną realizację zapisów podstawy programowej. Zadania i filmy instruktażowe pomagają zdobyć wprawę w korzystaniu z podstawowych programów komputerowych (Paint, Word) oraz uczą rozwiązywania problemów. Liczne gry rozwijają kreatywne myślenie oraz wspierają pracę zespołową.

Informatyka:

 • Rozwija spostrzegawczość, szybkość i refleks, kształtując umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów za pomocą programów komputerowych.
 • Ułatwia zrozumienie istotnych zagadnień informatycznych oraz uczy obsługi podstawowych programów komputerowych (Word, Paint, PowerPoint)dzięki zrozumiałym – krok po kroku – opisom oraz licznym zdjęciom i zrzutom ekranowym.
 • Uczy programowania poprzez zabawę – gry zawarte na płycie/w aplikacji intuicyjnie rozwijają umiejętność kodowania, logicznego myślenia i dążenia do celu, kształtują cierpliwość i myślenie przyczynowo-skutkowe.
 • Rozwija umiejętność myślenia algorytmicznego z wykorzystaniem programu Scratch.
 • Aplikacja skorelowana z zeszytem ćwiczeń pozwala na samodzielną pracę dzięki poleceniom w formie tekstu czytanego przez lektora oraz różnorodnym feedbackom na każdym etapie gry i rozwiązywania zadania.

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Informatyka. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa. Klasa 3"?
Za treść podręcznika odpowiada Michał Kęska.
Jest autorem kilku podręczników szkolnych, ale są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces zbierania treści. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik "Informatyka. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa. Klasa 3" został przygotowany przez Wydawnictwo Nowa Era.

 
Jak mogę sprawdzić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora bądź autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych dostępnych w szkole.

 
Kilka słów o wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Nowa Era to wyjątkowe wydawnictwo edukacyjne, które swoją działalnością na krajowym rynku oświatowym wnosi świeże spojrzenie na proces nauki. Podejmując wyzwania wiążącym się z nowoczesną edukacją, zapewnia materiały, zgodne z bieżącymi zaleceniami MEN i komisji egzaminacyjnych.
 
Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Treść "Informatyka. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa. Klasa 3" składa się z 40 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią upiększoną grafikami. Zawiera znaczące, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi warto zacząć rok szkolny.

 
Czy jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.

 

Szczegóły - Informatyka. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa. Klasa 3

 • Autor: Michał Kęska
 • Wydawnictwo Nowa Era
 • Rok wydania: 2022
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 40
 • Format: 20.5 x 27.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788326743528
 • ISBN: 9788326743528

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>