Inside Out. Elementary. Workbook + CD

Pięciopoziomowy kurs Inside Out cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród nauczycieli, jak i uczniów, ze względu na swoje wyjątkowe podejście do nauczania mówienia i leksyki. Oryginalne ćwiczenia komunikacyjne, tzw. anecdotes, sprawiają, że uczniowie postrzegają porozumiewanie się w języku...
35,05 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 35,11 zł

Opis

Pięciopoziomowy kurs Inside Out cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród nauczycieli, jak i uczniów, ze względu na swoje wyjątkowe podejście do nauczania mówienia i leksyki. Oryginalne ćwiczenia komunikacyjne, tzw. anecdotes, sprawiają, że uczniowie postrzegają porozumiewanie się w języku angielskim jako łatwy i naturalny proces. Każda część kursu obejmuje 90 godzin lekcyjnych, jednak dzięki dużemu wyborowi materiałów kurs można znacznie rozszerzyć i dostosować do potrzeb grupy. Uniwersalna tematyka Inside Out sprawia, że jest to idealny podręcznik na lektoraty oraz kursy dla młodzieży i dorosłych w szkołach językowych. Zgodnie z wytycznymi CEF, Inside Out pomaga uczniom efektywnie posługiwać się językiem angielskim w komunikacji.

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Inside Out. Elementary. Workbook + CD"?
Autorami tytułu są Philip Kerr, Sue Kay, Vaughan Jones.
Dostępnych są kilka książek od tych autorów. To imponujące, gdyż zdobycie reputacji, której efektem jest autorstwo wielu książek, wymaga nieustannego rozwijania się i zaangażowania. Wielu autorów takiej liczby publikacji podręcznikowych ma praktykę jako nauczyciele lub profesorowie, co daje im wgląd w to, jak właściwie przekazać informacje dla uczniów. Pisanie podręczników to proces, który może trwać miesiącami, a niektóre książki mogą wymagać wielokrotnych rewizji i aktualizacji w miarę jak zmieniają się standardy nauczania.

Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Inside Out. Elementary. Workbook + CD"?
Tytuł ten jest częścią serii "Inside Out".
Wraz z innymi składowymi cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie odpowiednich zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi warto wejść w nowy rok szkolny.


Jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Inside Out. Elementary. Workbook + CD

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>