Inside Out. Pre-intermediate. Workbook without Key + CD

Pięciopoziomowy kurs Inside Out cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród nauczycieli, jak i uczniów, ze względu na swoje wyjątkowe podejście do nauczania mówienia i leksyki. Oryginalne ćwiczenia komunikacyjne, tzw. anecdotes, sprawiają, że uczniowie postrzegają porozumiewanie się w języku...
33,80

Dodaj do listy zakupowej

PROMOCJA Cena regularna: 39,90 zł Najniższa cena z 30 dni: 39,90 zł -15%

Opis

Pięciopoziomowy kurs Inside Out cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród nauczycieli, jak i uczniów, ze względu na swoje wyjątkowe podejście do nauczania mówienia i leksyki. Oryginalne ćwiczenia komunikacyjne, tzw. anecdotes, sprawiają, że uczniowie postrzegają porozumiewanie się w języku angielskim jako łatwy i naturalny proces. Każda część kursu obejmuje 90 godzin lekcyjnych, jednak dzięki dużemu wyborowi materiałów kurs można znacznie rozszerzyć i dostosować do potrzeb grupy. Uniwersalna tematyka Inside Out sprawia, że jest to idealny podręcznik na lektoraty oraz kursy dla młodzieży i dorosłych w szkołach językowych. Zgodnie z wytycznymi CEF, Inside Out pomaga uczniom efektywnie posługiwać się językiem angielskim w komunikacji.

FAQ

Sprawdź sekcję popularne pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Inside Out. Pre-intermediate. Workbook + CD"?
Autorami podręcznika są Philip Kerr, Sue Kay, Vaughan Jones.
Dostępnych są od trzech do pięciu książek od tego grona autorów. Zdobycie reputacji, której efektem jest autorstwo wielu książek, wymaga czasu, wytrwałości i ciągłego zaangażowania. Warto zauważyć, że wielu autorów takiej liczby publikacji podręcznikowych ma praktykę profesorską lub nauczycielską, co daje im wgląd w to, jak właściwie przekazać informacje korzystającym z edukacji. Pisanie podręczników bywa procesem, który może trwać miesiącami, a niektóre szkolne książki mogą wymagać mnogich aktualizacji i rewizji w miarę jak zmieniają się standardy nauczania czy dokonania aktualnej nauki.
 
Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione szczegóły znajdują się w opisie oglądanego produktu.

 
Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Inside Out. Pre-intermediate. Workbook + CD"?
Tytuł jest częścią serii edukacyjnej "Inside Out".
Wzorem pozostałych tytułów z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, a także logiczny.

 
W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie odpowiednich zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź zestawy do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w rok szkolny.

 
Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Inside Out. Pre-intermediate. Workbook without Key + CD

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>