Intenson Chlorella 200 tabletek (500 mg) 100 g Bio

Bio Chlorella to słodkowodna alga, w której jest zamknięta niezwykła energia biologiczna. Stanowi źródło antyoksydantów, które chronią organizm przed stresem antyoksydacyjnym utrzymując organizm w dobrej kondycji. Chlorella zawiera witaminę B 12, która przyczynia się do prawidłowego metabolizmu...

36.99 zł

Cena za kg : 369.9zł

Dodaj do schowka

Opis

Bio Chlorella to słodkowodna alga, w której jest zamknięta niezwykła energia biologiczna. Stanowi źródło antyoksydantów, które chronią organizm przed stresem antyoksydacyjnym utrzymując organizm w dobrej kondycji. Chlorella zawiera witaminę B 12, która przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Bio chlorella wiąże metale ciężkie i toksyny, usuwając je z organizmu, równocześnie zapewniając prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Preparat zawierający chlorelle wspomaga witalność i aktywność organizmu, a także wspiera układ odpornościowy i dodaje energii.

Skład: 99% bio chlorellaw proszku, 1%substancja pomocnicza: dwutlenek krzemu

3 tabletki (1500mg) / 6 tabletek
witamina B124,5g (RWS 180%) / 9,0g (RWS 360%)
Beta karoten 2,82 mg* / 5,64 mg*
Chlorella 1485 mg* / 2970 mg*
*Referencyjna dzienna wartość spożycia

Sposób przechowywania: Preparat powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w oryginalnym opakowaniu w suchym miejscu w temperaturze pokojowej.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Dane producenta: Intenson Europe Sp. z o. o. Całowanie 94 G, 05-480 Karczew

Szczegóły - Intenson Chlorella 200 tabletek (500 mg) 100 g Bio

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt