Interaktywna lokomotywka Outlet

  • 800512550525833
Interaktywny, wesoły towarzysz zabaw, który mówi wiele wierszyków, śpiewa piosenki i wydaje odgłosy prawdziwego pociągu. Uczy pierwszych literek, liczb, kształtów i kolorów.Właściwości:- po naciśnięciu komina wałeczek obraca się i pokazuje pierwsze litery- naciskając trzy duże kolorowe przyciski,...

47.75 zł

-40%

79.59 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Interaktywny, wesoły towarzysz zabaw, który mówi wiele wierszyków, śpiewa piosenki i wydaje odgłosy prawdziwego pociągu. Uczy pierwszych literek, liczb, kształtów i kolorów.
Właściwości:
- po naciśnięciu komina wałeczek obraca się i pokazuje pierwsze litery
- naciskając trzy duże kolorowe przyciski, dziecko poznaje pierwsze liczby, kształty i kolory
- poruszając lokomotywą, koła aktywują wiele sympatycznych dźwięków i wesołych piosenek, zaś oś pojazdu porusza się jak w prawdziwym pociągu
- przełącznik off - ON - muzyka
Zabawki linii Baby Clementoni pomagają rodzicom w komunikowaniu się z dzieckiem i wzajemnym oddziaływaniu na siebie od pierwszych dni jego życia . Wzornictwo i innowacyjne kolory, nietoksyczne i wytrzymałe materiały, wypukłości na powierzchni i różne funkcje sprzyjają rozwojowi sprawności wzrokowych, dotykowych i słuchowych, pobudzają aktywność ruchową oraz wywołują pierwsze skojarzenia logiczne.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Interaktywna lokomotywka Clementoni

  • EAN: 800512550525833
  • Wymiary: 30.0x22.0x13 cm
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 800512550525833