Ja, inkwizytor. Przeklęte kobiety. Cykl o Mordimerze Madderdinie. Tom 14

  • Jacek Piekara
  • Fabryka Słów
  • Ruska trylogia
  • 9788379644551
  • 48 godzin + czas dostawy
Inkwizytor walczy z pogaństwem i herezją na barbarzyńskiej Rusi! Ludzie chcący wykorzystać Mordimera Madderdina są zbyt liczni i bezwzględni, by inkwizytor nawet przez chwilę czuł się bezpiecznie. W jaki sposób zakończą się sprawy na Rusi? Kto wróci z tarczą, a kogo zaniosą na tarczy? Czy wrogowie...

41.78

-21%

52.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Inkwizytor walczy z pogaństwem i herezją na barbarzyńskiej Rusi!

Ludzie chcący wykorzystać Mordimera Madderdina są zbyt liczni i bezwzględni, by inkwizytor nawet przez chwilę czuł się bezpiecznie. W jaki sposób zakończą się sprawy na Rusi? Kto wróci z tarczą, a kogo zaniosą na tarczy? Czy wrogowie zamienią się w przyjaciół, a przyjaciele we wrogów? Co okaże się silniejsze: miłość czy śmierć?

Umierają idee i marzenia, umierają wrogowie i przyjaciele. Ci którzy przeżyli, żałują że również nie umarli. A w ostatecznym efekcie, w tej wszechogarniającej pustce, pozostaje miłość do Boga i wierność Świętemu Officjum. To one wypełniają serce na tyle, by chciało jeszcze bić.

Życie warto poświęcać tylko dla Boga. Bo kiedy Bóg woła, to odpowiadam: "jestem!" nie zważając czy wzywa mnie dla chwały czy dla męczeństwa.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ja, inkwizytor. Przeklęte kobiety. Cykl o Mordimerze Madderdinie. Tom 14

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki