Jack Njill Szczoteczka Silikonowa na Palec do Czyszczenia Ząbków 6-12 miesięcy, 2-PACK

Korzystanie i czyszczenie: Należy umyć  przed i po każdym użyciu. Można dezynfekować. Nałóż szczoteczkę na palec, zwilż, delikatnie umyj obrzeże ząbków, ząbki, jamę ustną i wymasuj dziąsła. Gdy na szczoteczce pojawią się pęknięcia albo inne znaki zużycia, wymień ją na nową. Szczoteczki silikonowe...
31,99

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 30,39 zł

Opis

Korzystanie i czyszczenie:

Należy umyć  przed i po każdym użyciu. Można dezynfekować. Nałóż szczoteczkę na palec, zwilż, delikatnie umyj obrzeże ząbków, ząbki, jamę ustną i wymasuj dziąsła. Gdy na szczoteczce pojawią się pęknięcia albo inne znaki zużycia, wymień ją na nową.

Szczoteczki silikonowe do zębów Jack N'Jill  mogą być sterylizowane w worku  do sterylizacji w kuchence mikrofalowej przez 3 minuty z około 1 łyżką stołową wody. Można je również sterylizować we wrzącej wodzie przez kilka minut (nie dłużej niż 5 minut).

STAGE 1 - przeznaczona dla dzieci między 6 a 12 miesiącem życia

Codziennie Twoje dziecko wkłada szczoteczkę do buzi. Zadbaj o to, żeby była ona wykonana ze składników najwyższej jakości, a nade wszystko BEZPIECZNYCH dla Maleństwa. 

Jack N'Jill to firma rodzinna. Powstała w Nowej Zelandii - zielonym kraju, gdzie każdy liczy się ze zdrowiem, przyrodą i bezpieczeństwem.

Szczegóły - Jack Njill Szczoteczka Silikonowa na Palec do Czyszczenia Ząbków 6-12 miesięcy, 2-PACK

  • Producent: Jack Njill
  • Kod producenta: JJN05661
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9312657011225
  • EAN: 9312657011225

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>