Jack Njill Żel do dezynfekcji rąk Dino 2 x 29 ml

 Żel do mycia rąk zabijający 99,99% bakterii. Produkt bezzapachowy. Dwa żele w opakowaniu. Jeden od razu w silikonowym ubranku łatwym do zaczepienia na wózek lub do torebki. Drugi flakonik to uzupełnienie, które można przełożyć do silikonowego wdzianka lub używać osobno.  Składniki aktywne: Ethyl...

30.74 zł

Cena za L : 530zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

 Żel do mycia rąk zabijający 99,99% bakterii. Produkt bezzapachowy. Dwa żele w opakowaniu. Jeden od razu w silikonowym ubranku łatwym do zaczepienia na wózek lub do torebki. Drugi flakonik to uzupełnienie, które można przełożyć do silikonowego wdzianka lub używać osobno. 

Składniki aktywne: Ethyl alcohol (62%) o działaniu antybakteryjnym

Składniki nieaktywne: aminomethyl propanol, carbomer, glycerin (właściwości nawilżające), propylene glycol, water

Stosowanie: naciśnij na buteleczkę, kroplę wielkości grochu umieść na dłoniach, umyj całą powierzchnię dłoni, pozostaw do wyschnięcia. Nie musisz spłukiwać.

Produkt łatwopalny. TYLKO do użytku zewnętrznego. Jeżeli podrażnia skórę, przestań używać i skontaktuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami. Jeżeli zostanie połknięty, udaj się natychmiast do szpitala. Nie rekomendowane dla dzieci poniżej 6 roku życia. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu poza zasięgiem dzieci. 

Data ważności na opakowaniu

Pojemność: 2 x 29ml

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Jack Njill Żel do dezynfekcji rąk Dino 2 x 29 ml

  • Producent: Jack Njill
  • Kod producenta: JJN02132
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9312657232132
  • EAN: 9312657232132
  • Wymiary: 15 x 15 x 4 cm