Jadzia Pętelka nie odda łopatki

Czy nową zabawkę można tak po prostu komuś pożyczyć? Tym bardziej, jeśli jest to piękna łopatka w ulubionym pomarańczowym kolorze? Przekonajcie się sami i poznajcie kolejną ciekawą historię z cyklu o Jadzi Pętelce! "Jadzia Pętelka nie odda łopatki" to książka, która w idealny sposób pozwoli nam na...
14,46 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,59 zł

Opis

Czy nową zabawkę można tak po prostu komuś pożyczyć? Tym bardziej, jeśli jest to piękna łopatka w ulubionym pomarańczowym kolorze?

Przekonajcie się sami i poznajcie kolejną ciekawą historię z cyklu o Jadzi Pętelce! "Jadzia Pętelka nie odda łopatki" to książka, która w idealny sposób pozwoli nam na rozpoczęcie z dzieckiem rozmowy na temat dzielenia się z innymi. Pomocne w tym celu będą również zabawne ilustracje autorstwa Agaty Łukszy. Jadzia Pętelka dostała nową łopatkę do zabawy w piaskownicy. Zachwyca się tym, że jest duża i pomarańczowa. Dziewczynka uważa, że jej łopatka jest najpiękniejsza ze wszystkich. Tak bardzo cieszy się z tego prezentu, że chce mieć łopatkę tylko dla siebie. Nie chce jej nikomu pożyczyć. Staje przed dylematem - czy wspólna zabawa z innymi dziećmi da jej więcej radości niż samotne cieszenie się nową zabawką?


O autorce

Barbara Supeł jest autorką ciekawych i różnorodnych książek dla dzieci. Zabawne i pouczające historie umiejącej już mówić Jadzi Pętelki zostały opisane w edukacyjnej serii przygód pt. Jadzia Pętelka. Książki za sprawą krótkich, przyjemnych dla ucha tekstów z pewnością przypadną do gustu najmłodszym czytelnikom. Dla nieco starszych dzieci stworzona została seria w większym rozmiarze o Stasiu, starszym bracie Jadzi Pętelki. Zainspirowane życiem tematy poruszone w książkach z pewnością będą odzwierciedlały zachowanie niejednej małej istotki i sprawią, że rodzina Jadzi Pętelki zagości w naszym domu już na stałe.

Szczegóły - Jadzia Pętelka nie odda łopatki

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt