Jak narysować samolot? Outlet

Seria książeczek zawierających serię żartobliwych komiksowych instrukcji zachęcających dzieci do twórczego eksperymentowania. Przewodnikami po fascynującym świecie kształtów i kolorów są sympatyczni bohaterowie: żyrafa Grażynka i ptaszek Gwarek. Każda książeczka zawiera serię wskazówek jak krok po...
5,00 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,00 zł

Opis

Seria książeczek zawierających serię żartobliwych komiksowych instrukcji zachęcających dzieci do twórczego eksperymentowania. Przewodnikami po fascynującym świecie kształtów i kolorów są sympatyczni bohaterowie: żyrafa Grażynka i ptaszek Gwarek. Każda książeczka zawiera serię wskazówek jak krok po kroku narysować obrazek z okładki.

Pietruszka i Murzyn to autor tytułu "Jak narysować samolot?".

"Jak narysować samolot?" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. W ramach tej książki iści się marzenie rodzica: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością skłoni malucha do zadawania niezliczonych pytań.
  • Ładne, barwne ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także świetnym sposobem doskonalenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy wizytę u fryzjera.

Jeśli po lekturze całości książeczki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tego cyklu, nie czekaj - zamów również pozostałe bajki z serii "Jak narysować".

Jest to dość krótka książka - ma 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Jak narysować samolot?" opublikowało Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to sprawdź także pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.