Jak nie stracić punktów na maturze z biologii cz.2

Niniejsza publikacja to poradnik bazujący na zasobach i materiałach opracowywanych przez lata przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE). Jest to kompleksowy zbiór zadań maturalnych wraz z przykładowymi odpowiedziami, który dodatkowo został wzbogacony o komentarze i klarowne wyjaśnienia,...
53,70 * 79,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 52,83 zł

Opis

Niniejsza publikacja to poradnik bazujący na zasobach i materiałach opracowywanych przez lata przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE). Jest to kompleksowy zbiór zadań maturalnych wraz z przykładowymi odpowiedziami, który dodatkowo został wzbogacony o komentarze i klarowne wyjaśnienia, umożliwiające dogłębne zrozumienie standardów oceny prac maturalnych.

 

Z pomocą tego przewodnika:

 

Poznasz najczęstsze błędy popełniane przez maturzystów, dzięki czemu będziesz mógł ich uniknąć podczas pisania sprawdzianów, testów i samego egzaminu maturalnego.

Zapoznasz się z tymi zadaniami, które eksperci uznali za wyjątkowo wymagające lub często występujące, co pomoże Ci skoncentrować swoją uwagę na kluczowych obszarach podczas przygotowań.

Poznasz klucz do rozwiązywania zadań maturalnych z biologii, co pozwoli Ci konstruować odpowiedzi w sposób, który zagwarantuje Ci najwyższy wynik.

Dzięki wielu dodatkowym wyjaśnieniom i komentarzom zrozumiesz, dlaczego konkretne odpowiedzi są uznawane za poprawne i jakie kluczowe informacje muszą się w nich znaleźć.

Poznasz przykłady błędnych odpowiedzi, co pozwoli Ci jeszcze lepiej zrozumieć sprawdzane w zadaniach maturalnych zagadnienia.

Poszerzysz swoją wiedzę z zakresu biologii, podnosząc swoje kompetencje.

Perfekcyjnie wyćwiczysz technikę wykonywania poleceń zgodnie z wytycznymi CKE.

 

Matura z biologii jest określana przez wielu jako jeden z najtrudniejszych egzaminów. Jednak pamiętaj, że wybitne wyniki są w zasięgu ręki każdego! Sekretem jest odpowiedni sposób nauki i praktyka w rozwiązywaniu zadań maturalnych.

 

Niniejszy poradnik, stanowiący drugą część serii, obejmuje następujące obszary tematyczne:

 

Botanika

Zoologia z elementami anatomii i fizjologii człowieka

Szczegóły - Jak nie stracić punktów na maturze z biologii cz.2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>