Jak się nazywasz?! Outlet

W Ministerstwie Śmiesznych Nazw ustawiła się bardzo długa kolejka zwariowanych zwierzaków. Jaki mają problem? Dlaczego ciągle wybuchają śmiechem? I jak może wyglądać stworzenie o nazwie Różyczek Puklerzniczek? Poznaj przezabawną historyjkę bestsellerowego autora Kesa Graya i wschodzącej gwiazdy...
9,80 * 32,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,50 zł

Opis

W Ministerstwie Śmiesznych Nazw ustawiła się bardzo długa kolejka zwariowanych zwierzaków. Jaki mają problem? Dlaczego ciągle wybuchają śmiechem? I jak może wyglądać stworzenie o nazwie Różyczek Puklerzniczek? Poznaj przezabawną historyjkę bestsellerowego autora Kesa Graya i wschodzącej gwiazdy ilustracji Nikki Dyson.

Wszystkie gatunki zwierzaków o niewiarygodnych nazwach, które się w niej pojawiają, istnieją naprawdę!

Autorem tytułu "Jak się nazywasz" jest Kes Gray.

Jeśli szukasz dla malucha książki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Jak się nazywasz". Wybór krótkich historii to dobry sposób na to, by dziecko w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością pobudzi malucha do zadawania wielu pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają im szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie razem z dzieckiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat treści pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to krótka książka - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Jak się nazywasz" została opublikowana przez Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to wybierz też inne pozycje od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji nieduży budżet? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.