Jak to działa? Podręcznik do techniki dla klasy piątej szkoły podstawowej

Podręcznik dla piątej klasy szkoły podstawowej z serii „Jak to działa?” zawiera treści z zakresu materiałoznawstwa, rysunku technicznego i zdrowego stylu życia. Zapoznaje uczniów z różnymi materiałami i uczy technik pracy z nimi dzięki szczegółowemu omówieniu właściwości materiałów i propozycjom...
24,69 * 24,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,69 zł

Opis

Podręcznik dla piątej klasy szkoły podstawowej z serii „Jak to działa?” zawiera treści z zakresu materiałoznawstwa, rysunku technicznego i zdrowego stylu życia.

  • Zapoznaje uczniów z różnymi materiałami i uczy technik pracy z nimi dzięki szczegółowemu omówieniu właściwości materiałów i propozycjom prac wytwórczych z ich wykorzystaniem.
  • Wprowadza ucznia w świat dokumentacji technicznej poprzez proste ćwiczenia pozwalające na opanowanie podstaw rysunku technicznego.
  • Zachęca do nauki poprzez atrakcyjne ilustracje i zdjęcia oraz rebusy.
  • Pobudza do aktywnego zdobywania wiedzy dzięki Zabawom oraz ćwiczeniom Mam pomysł.

FAQ

Sprawdź sekcję popularne pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Jak to działa? Podręcznik do techniki dla klasy piątej szkoły podstawowej"?
Lech Łabecki, Marta Wiśniewska są autorami tego tytułu.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak są one wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Pozycja Jak to działa? Podręcznik do techniki dla klasy piątej szkoły podstawowej została opublikowana przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki numer dopuszczenia MEN ma ten podręcznik szkolny?
Numer dopuszczenia MEN podręcznika szkolnego to 295/2/2018. Informuje on o tym, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Z ciekawostek: termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki szkolnej posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Tak, "Jak to działa? Podręcznik do techniki dla klasy piątej szkoły podstawowej" został napisany zgodnie z obowiązującymi w dniu nadania numeru wytycznymi programu szkolnego. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są weryfikowane przez metodyków Ministerstwa Edukacji Narodowej w kwestii zgodności z zakresem nauczania, a także z kryteriami merytorycznymi.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
  • Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
  • Zweryfikuj zgodność tytułu, nr MEN, autora, nazwę wydawnictwa.
  • Upewnij się, że wymienione powyżej szczegóły znajdują się na stronie kupowanego produktu.Ile stron ma ta pozycja?
76 to długość tytułu "Jak to działa? Podręcznik do techniki dla klasy piątej szkoły podstawowej". Jest wypełniony edukacyjną treścią uwydatnioną graficznie. Zawarto w nim ważne i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Informacje o wydawnictwie opisywanego podręcznika:
Nowa Era to wyjątkowe wydawnictwo edukacyjne, które swoją działalnością na polskim rynku edukacyjnym wnosi świeże spojrzenie na system nauczania. Stając naprzeciw wyzwaniom wiążącym się z edukacją 21. w., zapewnia materiały, które są zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej i komisji egzaminacyjnych.

Co, obok podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Jak to działa? Podręcznik do techniki dla klasy piątej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>