Jak wiosenne kwiaty

Łucja po bolesnej stracie męża próbuje odnaleźć się w otaczającym ją świecie. Żyje z dnia na dzień. Niczego nie planuje i stara się cieszyć teraźniejszością. Kiedy spotyka Marcela, coś zaczyna się zmieniać. Niestety zmiany nie zawsze są dobre, co sprawia, że kobieta bardzo ostrożnie do nich...
36,54 * 44,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 31,43 zł

Opis

Łucja po bolesnej stracie męża próbuje odnaleźć się w otaczającym ją świecie. Żyje z dnia na dzień. Niczego nie planuje i stara się cieszyć teraźniejszością. Kiedy spotyka Marcela, coś zaczyna się zmieniać. Niestety zmiany nie zawsze są dobre, co sprawia, że kobieta bardzo ostrożnie do nich podchodzi. Z obawą decyduje się podjąć ryzyko i pozwolić, aby znajomość z pisarzem zaczęła rozkwitać.

Czy uda jej się poczuć coś do mężczyzny, który kiedyś pomógł w uporaniu się z ogromnym bólem? Czy jej zranione serce ponownie kogoś pokocha?

Marcel od pamiętnego spaceru z Łucją nie potrafi o niej zapomnieć. Obiecał, że jeszcze się zobaczą i nade wszystko pragnie dotrzymać złożonej obietnicy. Kiedy dochodzi do kolejnego spotkania, tylko utwierdza się w przekonaniu, że warto poznać tę kobietę. Robi wszystko, aby rozwinąć ich znajomość, jednak życie szybko weryfikuje jego plany. Nie jest łatwo nawiązać relację z kimś, kto boi się kolejny raz pokochać.

Czy Marcel pokona barierę oddzielającą go od Łucji? Czy sam pozwoli sobie na miłość?

Poznaj losy skrzywdzonych przez los ludzi.

Przekonaj się, co zwycięży: strach czy miłość?

Szczegóły - Jak wiosenne kwiaty

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>