Jan Niezbędny Ściereczki nasączane antybakteryjne 40 szt.

Ściereczki nasączane antybakteryjne Jan Niezbędny do szybkiej i skutecznej dezynfekcji oraz czyszczenia różnych powierzchni, m.in. w łazience, ubikacji, kuchni. Mogą być stosowane na powierzchniach mających kontakt z żywnością.

6.99 zł

-13%

7.99 zł

Cena za szt. : 0.17zł

Dodaj do schowka

Opis

Ściereczki nasączane antybakteryjne Jan Niezbędny do szybkiej i skutecznej dezynfekcji oraz czyszczenia różnych powierzchni, m.in. w łazience, ubikacji, kuchni. Mogą być stosowane na powierzchniach mających kontakt z żywnością.

Sposób przygotowania i przechowywania

Po wyjęciu ściereczki zakleić opakowanie zabezpieczając zawartość przed wyschnięciem (chusteczki wysuszone nie zapewniają działania dezynfekującego). Dokładnie przetrzeć powierzchnię. Powierzchnie mające kontakt z żywnością należy spłukać wodą o jakości wody pitnej. Produkt działa bakteriobójczo w ciągu 5 minut. Nie stosować do powierzchni drewnianych. Przed użyciem wypróbować działanie ściereczki na małym, niewidocznym miejscu. Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dziećmi. Nie używać do higieny osobistej. Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Nie wrzucać do WC. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Pierwsza pomoc: W przypadku kontaktu z oczami przepłukać je dokładnie wodą przez 10-15 min. Unikać silnego strumienia wody - ryzyko uszkodzenia rogówki. Wyjąć szkła kontaktowe. W przypadku podrażnienia skontaktować się z lekarzem okulistą.

W kontakcie ze skórą: w przypadku wystąpienia niepokojących objawów skórę spłukać obficie wodą. Skonsultować się z lekarzem. Brak doniesień o niepożądanych skutkach przy prawidłowym użyciu. Antidotum: brak. Stosować leczenie objawowe.

Postępowanie z odpadami: Produkt i opakowanie można usuwać wraz z odpadami komunalnymi. Pozostałości składować w oryginalnych opakowaniach. Nie wprowadzać do kanalizacji. Unikać zanieczyszczenia wody i gleby.

Substancje czynne w 100 g produktu:

  • chlorek didecylodimetyloamonu - 0,15 g czwartorzędowe związki amoniowe,
  • benzylo-C12-C18-alkildimetylowe chlorki - 0,15 g,
  • 2-fenoksyetanol - 0,8 g.

Dane producenta/dystrybutora

Sarantis Polska S.A., ul. Puławska 42C, 05-500 Piaseczno

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Jan Niezbędny Ściereczki nasączane antybakteryjne 40 szt.

  • Producent: Jan Niezbędny
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900536273747
  • EAN: 5900536273747
  • Wymiary: 27.4 x 12.1 x 3.9 cm