Jan Niezbędny Ściereczki nasączane do podłogi 20 szt.

Ściereczki szybko i łatwo usuwają brud i kurz z każdego rodzaju podłóg: drewnianych, kamiennych, z paneli i terakoty. Są wydajne więc można ich używać także do czyszczenia innych dużych powierzchni. Doskonale czyszczą nawet silne zabrudzenia. Idealne do sprzątania w całym domu – salonie, kuchni czy...

7.99 zł

Cena za szt. : 0.4zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Ściereczki szybko i łatwo usuwają brud i kurz z każdego rodzaju podłóg: drewnianych, kamiennych, z paneli i terakoty. Są wydajne więc można ich używać także do czyszczenia innych dużych powierzchni. Doskonale czyszczą nawet silne zabrudzenia. Idealne do sprzątania w całym domu – salonie, kuchni czy łazience. Duży rozmiar ściereczek 22x30 cm zapewnia wygodę użycia.

Sposób przygotowania i przechowywania

Po wyjęciu ściereczki zakleić opakowanie zabezpieczające zawartość przed wyschnięciem. Przed użyciem wypróbować działanie ściereczki na małym, niewidocznym miejscu. Nie stosować na niezabezpieczonym drewnie. Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dziećmi. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody. Nie używać do higieny osobistej. Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Nie wrzucać do WC. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Dane producenta/dystrybutora

Sarantis Polska S.A., ul. Puławska 42C, 05-500 Piaseczno

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Jan Niezbędny Ściereczki nasączane do podłogi 20 szt.

  • Producent: Jan Niezbędny
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900536287973
  • EAN: 5900536287973
  • Wymiary: 29.5 x 16.5 x 3 cm