Janek lubi się chwalić. NASZE PRZEDSZKOLE Outlet

W przedszkolu zawsze jest wesoło Seria Nasze Przedszkole to zbiór opowiadań, dzięki którym najmłodsi łatwiej odnajdą się w grupie rówieśników, oswoją trudne dla nich sytuacje, nauczą się rozwiązywać pierwsze spory i przekonają się, że przedszkole to naprawdę świetne miejsce.
10,00 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,19 zł

Opis

W przedszkolu zawsze jest wesoło

Seria Nasze Przedszkole to zbiór opowiadań, dzięki którym najmłodsi łatwiej odnajdą się w grupie rówieśników, oswoją trudne dla nich sytuacje, nauczą się rozwiązywać pierwsze spory i przekonają się,

że przedszkole to naprawdę świetne miejsce.

Iwona Brylińska jest autorem historii "Janek lubi się chwalić nasze przedszkole".

"Janek lubi się chwalić nasze przedszkole" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja udanej zabawy. Zbiór krótkich bajek to dobry pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

To idealna opcja dla malucha, który rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. "Janek lubi się chwalić nasze przedszkole" wprowadzi dziecko w świat przedszkolny, pozwoli mu lepiej poznać otaczającą rzeczywistość i przygotować się na nowe wyzwania. Dzięki niej dziecko będzie miało poczucie pewności i gotowości do tego, co go czeka.

Czytanie książeczek ma same zalety i ułatwia rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością pobudzi go do zadawania wielu pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają im poznać historię i ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem rozwijania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie trudniej będzie ją zniszczyć.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj i kup też kolejne części z serii "Nasze przedszkole".

Jest to stosunkowo krótka publikacja - jej długość: 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Janek lubi się chwalić nasze przedszkole" udostępniło Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to sprawdź także inne publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.