Jantar Witamina c z dzikiej róży w proszku 300 g

Suplement diety. Dzika róża od dawna stosowana jest jako jedno z bogatszych źródeł witaminy C. Witamina C przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, pomaga w...

95.08 zł

Cena za kg : 316.93zł

Dodaj do schowka

Opis

Owoce dzikiej róży to jedno z najbogatszych naturalnych źródeł witaminy C. Większość ludzi uważa, że najcenniejszymi źródłami kwasu askorbinowego są cytrusy. Jednak w porównaniu np. z pomarańczami lub cytrynami zawartość witaminy C w owocach dzikiej róży jest wielokrotnie wyższa. Oznacza to, że suplementacja wysokiej jakości preparatami, które zawierają witaminę C pozyskiwaną z owoców dzikiej róży, stanowi znacznie lepsze rozwiązanie niż zwykłe suplementy witaminowe.

Preparaty witaminowe występują na rynku w postaci tabletek lub kapsułek do połykania. Witamina C z dzikiej róży w proszku stanowi rozwiązanie znacznie bardziej zaawansowane. Proszek rozpuszczony w wodzie zapewnia lepszą biodostępność kwasu askorbinowego. Witamina C w tej postaci jest także świetną propozycją w przypadku dzieci, które, jak wiadomo, bardzo często nie chcą połykać jakichkolwiek tabletek. Należy przy tym pamiętać, że podawanie preparatów witaminowych dzieciom zawsze powinno być poprzedzone konsultacją z lekarzem.

Witamina C z dzikiej róży w proszku od renomowanego producenta Jantar to preparat najwyższej jakości, zawierający wysoko przyswajalną witaminę C pozyskiwaną z owoców, a nie wytwarzaną w sposób syntetyczny.

Jantar: renomowany producent suplementów diety

Firma Jantar to jeden z najbardziej cenionych producentów suplementów diety na polskim rynku. Oferta Jantaru to przede wszystkim najlepsze preparaty witaminowe pozyskiwane ze źródeł naturalnych. Firma od lat cieszy się renomą oraz ma ugruntowaną pozycję na rynku.

Składniki - Jantar Witamina c z dzikiej róży w proszku 300 g

Ekstrakt z owoców dzikiej róży 100% (Rosa canina L.) standaryzowany na 70% witaminy C (2000 mg, w tym witamina C 1400mg i 600 mg dzikiej róży)

Sposób przygotowania i przechowywania

Zalecana dzienna porcja do spożycia – 2 płaskie miarki (2000 mg produktu). Zalać niewielka ilością wody, rozmieszać, a następnie uzupełnić dowolną ilością płynu według preferencji spożywającego. Produkt do spożycia bezpośrednio po przyrządzeniu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej (15-25˚C), w zacienionym miejscu. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Suplement diety przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 12 roku życia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Osoby o skłonności do tworzenia kamieni nerkowych lub borykających się z kamicą nerkową powinny skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem spożywania preparatu z uwagi na wysoką zawartość witaminy C.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Jantar Witamina c z dzikiej róży w proszku 300 g

  • Producent: Jantar
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907527950427
  • EAN: 5907527950427