Java Naturalna woda mineralna niegazowana alkaliczna Zestaw 12 x 1,5 l

Naturalna woda mineralna niegazowana alkaliczna średniozmineralizowana. Ph: 9,2. Zestaw 12 x 1,5 l.

94.68

Cena za L : 5.26zł

Dodaj do schowka

Opis

Naturalna woda mineralna JAVA - Wody Karpackie jest niegazowana, średniozmineralizowana, o charakterze wodorowęglanowo-węglanowo-sodowym. Cechuje ją wysoka zawartość składników mineralnych - to 837 mg/l, co wyróżnia ją spośród innych wód najczęściej spotykanych w sklepach.

Wydobywa się ją prosto ze źródła na Podkarpaciu (w Humniskach koło Brzozowa) i nie poddaje jakimkolwiek procesom wzbogacania w dodatkowe składniki czy uzdatniania. Jej pH waha się od 9,2 do 9,3, jest zatem zaliczana do wód alkalicznych. Wody alkaliczne są doceniane przez konsumentów i stale rośnie zainteresowanie ich spożyciem. Na rynku pojawiły się specjalne urządzenia służące do sztucznego uzyskiwania wody o charakterze zasadowym. W przypadku wody JAVA alkaliczność to naturalna właściwość. Woda o takim pH nadaje się nie tylko do bezpośredniego wypicia, ale nie traci na jakości także podgrzana czy dodana do napojów.

Butelkowana woda mineralna JAVA jest antyoksydantem, ponieważ jej wskaźnik redoks (potencjał utleniania-redukcji) jest ujemny. Tuż przy źródle osiąga nawet -320 miliwoltów, w butelce zachowuje się około -6 miliwoltów. Produkt zalicza się także do najwyższej klasy czystości – poziom azotanów to jedynie 0,2 mg/l. Od 2012 roku firma Wody Karpackie dystrybuuje wodę JAVA, aby mogła dotrzeć do wszystkich konsumentów, którzy chcą skorzystać z jej właściwości.

Zestaw składa się z 12 butelek PET o pojemności 1,5 l. Butelki najlepiej przechowywać w chłodnym miejscu, do którego nie dociera światło. Po otwarciu produkt należy spożyć w przeciągu 48 godzin.

Produkty w zestawie (12)


Cena rynkowa produktów w zestawie: 94,68 zł.

Dane producenta/dystrybutora

Java Sp. z o.o., Humniska 439a, 36-206

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Java Naturalna woda mineralna niegazowana alkaliczna Zestaw 12 x 1,5 l

  • Producent: Java
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: JAVA12

Inni Klienci kupili również