Jednorożec Olaria Bayala

Nieco szalony jednorożec Olaria należy do grupy sześciu źrebaków, rozpoznawalnych po ich słodkich tatuażach kwiatowych. Żyją one razem na przepięknych łąkach kwiatowych bayala. Olaria galopuje z przyjemnością po łąkach i jest zawsze chętna do wyścigów.Nieco szalony jednorożec Olaria należy do grupy...

25.10 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Nieco szalony jednorożec Olaria należy do grupy sześciu źrebaków, rozpoznawalnych po ich słodkich tatuażach kwiatowych. Żyją one razem na przepięknych łąkach kwiatowych bayala. Olaria galopuje z przyjemnością po łąkach i jest zawsze chętna do wyścigów.
Nieco szalony jednorożec Olaria należy do grupy sześciu błyszczących źrebaków, rozpoznawalnych po ich słodkich tatuażach kwiatowych. Żyją one razem na przepięknych, magicznych łąkach kwiatowych bayala. Olaria to mały wicher i lubi się ścigać. Nawet ścigała się już ze smokami i elfami. Najważniejsze, że może tak szybko latać na ile kopyta pozwalają. Jej tatuaż kwiatowy jest równie szalony jak ona sama.

Figury firmy Schleich są modelowane ze wszystkimi szczegółami i stanowią cenną pedagogiczną zabawę.
Olaria należy do nowej kolekcji jednorożców z tematu bayala firmy Schleich i jest przeznaczony dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Jednorożec Olaria Bayala

  • Producent: Schleich
  • Kod producenta: GXP-762398
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4059433234588
  • EAN: 4059433234588
  • Wymiary: 160x125x27 mm