Jelp Family Hipoalergiczny proszek do prania białych ubrań 2.2 kg

  • Jelp
  • 5713183900290
Z myślą o przyszłości oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich powstała zupełnie nowa linia produktów do prania dla dorosłych. Linia produktów JELP Family to wyjątkowe rozwiązanie dla wymagających konsumentów. Wszystkie receptury są hipoalergiczne i delikatne dla skóry, a...

39.99 zł

Cena za kg : 17.85zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Z myślą o przyszłości oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich powstała zupełnie nowa linia produktów do prania dla dorosłych. Linia produktów JELP Family to wyjątkowe rozwiązanie dla wymagających konsumentów. Wszystkie receptury są hipoalergiczne i delikatne dla skóry, a zarazem zapewniają skuteczność prania.

Hipoalergiczny proszek Jelp Family jest przeznaczony do prania białej odzieży i bielizny. Receptura proszku została opracowana z myślą o bezpieczeństwie wrażliwej skóry, skłonnej do alergii i podrażnień. Dobrane środki zapachowe są wyjątkowo subtelne i hipoalergiczne, minimalizują ryzyko duszności i uczuleń.

Skład: 5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło związki wybielające na bazie tlenu, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, polikarboksylany, kompozycje zapachowe

Sposób użycia: Pranie w pralce automatycznej, Pranie w pralce półautomatycznej

Dozowanie: 70 g na 1 pranie.

Opakowanie: 32 prania.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Chronić przed dziećmi. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywanie się działania drażniącego zasięgnąć porady lekarza. W przypadku połknięcia: Wypłukać usta. Skontaktować się z lekarzem.

Dane producenta: JELP Denmark A/S, Group Established 1913, tel: +45 39180710

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Jelp Family Hipoalergiczny proszek do prania białych ubrań 2.2 kg

  • Producent: Jelp
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5713183900290
  • EAN: 5713183900290
  • Wymiary: 23 x 23 x 9 cm