Jelp Family Hipoalergiczny żel do prania kolorowych ubrań 2 l

  • Jelp
  • 5713183900283
Z myślą o przyszłości oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich powstała zupełnie nowa linia produktów do prania dla dorosłych. Linia produktów JELP Family to wyjątkowe rozwiązanie dla wymagających konsumentów. Wszystkie receptury są hipoalergiczne i delikatne dla skóry, a...

32.99 zł

Cena za L : 16.5zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Z myślą o przyszłości oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich powstała zupełnie nowa linia produktów do prania dla dorosłych. Linia produktów JELP Family to wyjątkowe rozwiązanie dla wymagających konsumentów. Wszystkie receptury są hipoalergiczne i delikatne dla skóry, a zarazem zapewniają skuteczność prania.

Hipoalergiczny żel do prania kolorowych ubrań

Przeznaczony do prania kolorowej odzieży i bielizny. Receptura żelu została opracowana z myślą o bezpieczeństwie wrażliwej skóry, skłonnej do alergii i podrażnień. Dobrane środki zapachowe są wyjątkowo subtelne i hipoalergiczne, minimalizują ryzyko duszności i uczuleń.

Inne właściwości: hipoalergiczne zapachy; nie zawiera fosforanów; dobre efkety dopierania

Skład: 5-15%anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% mydło, niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany, polikarboksylany, edta i jego sole; enzymy, kompozycja zapachowa, konserwant (phenoxyethanol).

Sposób użycia: Pranie ręczne, Pranie w pralce automatycznej, Pranie w pralce półautomatycznej

Opakowanie: 2 litry żelu to aż 25 prań.

Sposób przechowywania:
Przechowywać w temperaturze powyżej 0 st. C.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Chronić przed dziećmi. Działa drażniąco na oczy. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.

Dane producenta: JELP Denmark A/S, Group Established 1913, tel: +45 39180709

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Jelp Family Hipoalergiczny żel do prania kolorowych ubrań 2 l

  • Producent: Jelp
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5713183900283
  • EAN: 5713183900283
  • Wymiary: 31 x 14.5 x 8.3 cm