Jestem chrześcijaninem. Karty pracy do religii do klasy 4 szkoły podstawowej

Karty pracy mogą zastąpić uczniowi zeszyt. Ćwiczenia w nich zawarte współgrają z realizacją tematów w podręczniku. Ich zastosowanie ułatwi utrwalenie przerobionego materiału. Proponowane zadania do wykonania dają uczniowi możliwość swobodnego konstruowania wypowiedzi.
17,99 * 24,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,94 zł

Opis

Karty pracy mogą zastąpić uczniowi zeszyt. Ćwiczenia w nich zawarte współgrają z realizacją tematów w podręczniku. Ich zastosowanie ułatwi utrwalenie przerobionego materiału. Proponowane zadania do wykonania dają uczniowi możliwość swobodnego konstruowania wypowiedzi.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Jestem chrześcijaninem. Karty pracy do religii do klasy 4 szkoły podstawowej"?
(red.) ks. prof. Jan Szpet, Danuta Jackowiak są autorami tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak te treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Ten szkolny niezbędnik Jestem chrześcijaninem. Karty pracy do religii do klasy 4 szkoły podstawowej został opublikowany przez Wydawnictwo Księgarnia Św. Wojciecha.


Jaki numer zgodności MEN charakteryzuje opisywany podręcznik szkolny?
AZ-21-01/10/P0-1/11 jest numerem dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika. Numer MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręczniku szkolnym informuje ucznia o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku w publicznych szkołach. Wbrew obiegowej opinii termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Zgadza się, ten podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauki obowiązującymi w dniu wydania numeru. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pod kątem zgodności z ramą programową, a także z kryteriami jakościowymi.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj uważnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Skieruj uwagę na nr dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Do której serii podręczników szkolnych należy "Jestem chrześcijaninem. Karty pracy do religii do klasy 4 szkoły podstawowej"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii JESTEM CHRZEŚCIJANINEM.
Wraz z innymi częściami cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Dla uczniów której klasy i na jakim stopniu nauki jest wymagany ten wspomniany podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas SP 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.

Dla jakiego przedmiotu ta książka jest sugerowana?
Podręcznik wydano z myślą o konkretnej sekcji nauki, jaką jest religia.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach! Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian kupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Jestem chrześcijaninem. Karty pracy do religii do klasy 4 szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>