Jestem Polakiem Domowa akademia przedszkolaka (5-6 lat) Małgorzata Czyżowska Outlet

  • 978837623261433
  • 3 dni
Domowa akademia przedszkolaka, to nowa seria książeczek edukacyjnych, adresowana do rodziców, którzy w środowisku rodzinnym pragną wspomagać działania przedszkola lub na podstawie literatury samodzielnie organizują proces wychowawczo-dydaktyczny. Książki zostały opracowane w oparciu o aktualną...

9.45 zł

-50%

18.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Domowa akademia przedszkolaka, to nowa seria książeczek edukacyjnych, adresowana do rodziców, którzy w środowisku rodzinnym pragną wspomagać działania przedszkola lub na podstawie literatury samodzielnie organizują proces wychowawczo-dydaktyczny. Książki zostały opracowane w oparciu o aktualną podstawę programową wychowania przedszkolnego oraz własne długoletnie doświadczenie autorki w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Seria składa się z dwóch części: pięciu książeczek dla dzieci w wieku 3-4 lata oraz pięciu skierowanych do dzieci w wieku 5-6 lat, zawierających treści określone w podstawie programowej - wychowanie zdrowotne, społeczno-moralne i przyrodnicze, edukację matematyczną oraz przygotowanie do nauki czytania i pisania. Każdy zeszyt zawiera wstęp dla rodziców, zestaw poleceń dla dziecka z określonym celem zadania i komentarzem dla rodziców. Na końcu - co jest nowością - autorka zamieszcza wykaz kompetencji, jakie powinno opanować dziecko w danym wieku rozwojowym. Książeczka zawiera grę edukacyjną i komplet naklejek!

Zielona Sowa 2009, ISBN: 978-83-7623-261-4, 240x205, 36 s., oprawa miękka

Jestem Polakiem Domowa akademia przedszkolaka (5-6 lat) Małgorzata Czyżowska

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Jestem Polakiem Domowa akademia przedszkolaka (5-6 lat) Małgorzata Czyżowska

  • Autor: Małgorzata Czyżowska
  • Wydawnictwo Zielona Sowa
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978837623261433