Jęz. inter. świata w wypow. osób z zesp. Aspergera

Książka została napisana przede wszystkim z myślą o osobach z zespołem Aspergera, aby pomóc terapeutom, rodzicom i nauczycielom rozpoznawać, leczyć i rozumieć opisane zaburzenia rozwoju. Powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie praktyczne autorki w prowadzeniu diagnozy i terapii dzieci z ZA....
68,63

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 65,00 zł

Opis

Książka została napisana przede wszystkim z myślą o osobach z zespołem Aspergera, aby pomóc terapeutom, rodzicom i nauczycielom rozpoznawać, leczyć i rozumieć opisane zaburzenia rozwoju. Powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie praktyczne autorki w prowadzeniu diagnozy i terapii dzieci z ZA. Zawiera informacje dotyczące neurobiologicznych przyczyn syndromu Aspergera, jakościowe kryteria diagnozy oraz wskazówki pozwalające programować oddziaływania terapeutyczne.
Szczególne miejsce w publikacji zajmuje opis językowych zachowań osób z ZA, uznawanych przez autorkę za wysoce diagnostyczne. Pracę cechuje "szeroki zakres prezentowanych zagadnień; oryginalny, nieschematyczny, bogaty język [...], aktualność omawianej tematyki" (z recenzji prof. zw. dr hab. Anny Kowalskiej).

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Jęz. inter. świata w wypow. osób z zesp. Aspergera"?
Autorem książki jest Marta Korendo.
Jest autorem kilku podręczników szkolnych, ale te treści są wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z konieczności nieraz wyczerpującego zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jak mogę sprawdzić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek do szkoły dzielą Cię 3 kroki:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione dane znajdują się w opisie oglądanego produktu.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Jęz. inter. świata w wypow. osób z zesp. Aspergera to książka złożona z 280 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią uatrakcyjnioną ilustracjami. Zawarto w niej liczne, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Rok wydania tego podręcznika to 2013. Podręcznik "Jęz. inter. świata w wypow. osób z zesp. Aspergera" od wielu lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją zapakować do szkolnego plecaka lub torby.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu! Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję do szkoły, z którą warto zacząć rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Jęz. inter. świata w wypow. osób z zesp. Aspergera

 • Autor: Marta Korendo
 • Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2013
 • Ilość stron: 280
 • Format: 14,5x21 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788393168538
 • Język: polski
 • ISBN: 9788393168538
 • EAN: 9788393168538
 • Wymiary: 14.5x20.5x1.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również




Odkryj radość z ogrodnictwa >>