Język polski 3. Podręcznik Outlet

W podręczniku zastosowano tematyczny układ treści, który kształci w uczniach umiejętność myślenia przekrojowego i daje możliwość szerszego spojrzenia na tradycję literacką. Kształcenie kulturowo-literackie zostało powiązane z kształceniem językowym. Powtarzalność poszczególnych elementów ułatwia...
20,38 * 40,75 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 40,75 zł

Opis

W podręczniku zastosowano tematyczny układ treści, który kształci w uczniach umiejętność myślenia przekrojowego i daje możliwość szerszego spojrzenia na tradycję literacką. Kształcenie kulturowo-literackie zostało powiązane z kształceniem językowym. Powtarzalność poszczególnych elementów ułatwia uczniom zapamiętanie materiału. Tematy główne zilustrowano różnorodnymi tekstami z kolejnych epok literackich. Pod każdym z nich występują zadania i pytania kontrolne, z których wiele ma formę pytań otwartych.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Język polski 3. Podręcznik"?
Barbara Klimczak, Elżbieta Tomińska, Teresa Zawisza-Chlebowska są autorami tej książki.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale te treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Pozycja Język polski 3. Podręcznik została wydana przez Wydawnictwo Operon.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej dane znajdują się w opisie opisywanego produktu.


Przeczytaj o wydawnictwie opisywanego podręcznika szkolnego:
Operon to wydawnictwo pedagogiczne, które skupia się na dostarczaniu publikacji, obejmujących wszystkie poziomy nauki - od wczesnej edukacji szkolnej aż do poziomu szkół ponadpodstawowych. Zapewnia materiały przygotowujące do testów końcowych, które są zgodne z bieżącą podstawą programową i przygotowane we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Publikacje są urozmaicone wieloma pomocami naukowymi i plikami multimedialnymi, które można kupić w pakietach lub oddzielnie. Takie wszechstronne i kompleksowe podejście do edukacji powoduje, że wydawnictwo Operon jest godnym zaufania partnerem dla nauczycieli, uczniów oraz rodziców.

Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o zeszytach. Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie komplety szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Język polski 3. Podręcznik

  • Autorzy: Barbara Klimczak, Elżbieta Tomińska, Teresa Zawisza-Chlebowska
  • Wydawnictwo Operon
  • Oprawa: Miękka
  • Format: 16.5x23.5cm
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978837680308133
  • Język: polski
  • ISBN: 9788376803081

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>