Język polski 6. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej

Zeszyt ćwiczeń jest przeznaczony dla ucznia klasy szóstej. Jasny i czytelny sposób prezentacji zagadnień gramatycznych pomaga uczniowi zdobywać nowe umiejętności językowe. Zróżnicowane ćwiczenia pisemne oraz ustne przygotowują ucznia do kolejnych etapów kształcenia. Zawarte w zeszycie ćwiczeń...
25,50 * 28,10 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,56 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń jest przeznaczony dla ucznia klasy szóstej. Jasny i czytelny sposób prezentacji zagadnień gramatycznych pomaga uczniowi zdobywać nowe umiejętności językowe. Zróżnicowane ćwiczenia pisemne oraz ustne przygotowują ucznia do kolejnych etapów kształcenia. Zawarte w zeszycie ćwiczeń nawiązania do tekstów kultury pozwalają uczniowi na świadome uczestnictwo w świecie kultury.   

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Kto jest autorem "Język polski 6. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej"?
Za treść podręcznika odpowiada Alicja Krawczuk-Goluch.
Jest autorem paru podręczników szkolnych, jednak te treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces przygotowywania treści. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Język polski 6. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej" opublikowało Wydawnictwo Operon.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej szczegóły znajdują się na karcie kupowanego produktu.


Przeczytaj o wydawnictwie tego podręcznika:
Wydawnictwo Operon to wydawca, który koncentruje się na dostarczaniu publikacji, dotyczących wszystkich stopni edukacji - od początkowej edukacji szkolnej do poziomu szkół ponadpodstawowych. Zapewnia zestawy przygotowujące do testów końcowych, które są zgodne z najnowszą podstawą programową i opracowane we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Arkusze są wzbogacone pomocami naukowymi i plikami multimedialnymi, które można kupić w pakietach lub oddzielnie. Takie wszechstronne i kompletne podejście do nauczania sprawia, iż Operon jest cenionym partnerem dla nauczycieli, uczniów a także rodziców.

Z ilu stron składa się ten podręcznik?
96: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią upiększoną ilustracjami. Zawiera znaczące i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest potrzebny ten podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas SP 6. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Do którego przedmiotu odnosi się ta książka?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu działowi nauki, którym jest język polski.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian kupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Język polski 6. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej

  • Autor: Alicja Krawczuk-Goluch
  • Wydawnictwo Operon
  • Rok wydania: 2019
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 96
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788378799566
  • Język: polski
  • Podtytuł: Szkoła podstawowa
  • ISBN: 9788378799566

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>