Język polski. Matura. Arkusze. Poziom podstawowy

Zdaj maturę z języka polskiego bez stresu z najnowszymi arkuszami od Wydawnictwa GREG! Aktualne wydanie jest w pełni zgodne z obowiązującymi obecnie wymaganiami maturalnymi na poziomie podstawowym, więc masz gwarancję, że przećwiczysz dokładnie ten materiał, który pojawi się na maturze! Trening...
14,36 * 24,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,40 zł

Opis

Zdaj maturę z języka polskiego bez stresu z najnowszymi arkuszami od Wydawnictwa GREG! Aktualne wydanie jest w pełni zgodne z obowiązującymi obecnie wymaganiami maturalnymi na poziomie podstawowym, więc masz gwarancję, że przećwiczysz dokładnie ten materiał, który pojawi się na maturze!

Trening przed egzaminem

Zestaw sześciu arkuszy, oparty na wymaganiach maturalnych oraz oryginalnych materiałach CKE, pozwoli Ci doskonale zrozumieć strukturę egzaminu i przećwiczyć każdy typ zadania. Przygotuj się praktycznie do matury, rozwiązując zadania identyczne z tymi, które pojawiają się w arkuszu maturalnym. Nie rób innych zadań, ćwicz arkusze!

Zadania, odpowiedzi, wskazówki

W książce znajdziesz ubiegłoroczny arkusz, modelowo rozwiązany, a pod kodami QR szukaj kluczy z odpowiedziami oraz wskazówek do każdego zadania. Książka zawiera wszystko, czego potrzebujesz do skutecznego przygotowania się do matury z języka polskiego na poziomie podstawowym - od szczegółowego opisu przebiegu egzaminu, przez próbne arkusze i klucz, z którym sprawdzisz, jak Ci poszło. W książce znajdziesz modelowo rozwiązany ubiegłoroczny arkusz.

Przygotowane przez najlepszych nauczycieli

Ta bestsellerowa seria arkuszy dla maturzystów jest polecana zarówno przez zadowolonych uczniów, jak i nauczycieli. Opracowana przez doświadczonych polonistów i egzaminatorów z Wydawnictwa GREG, to nieoceniona pomoc w przygotowaniach do egzaminu dojrzałości.

Gwarancja sukcesu na maturze

Tylko rozwiązywanie arkuszy gwarantuje powodzenie na maturze - ćwiczysz określone typy zadań, których możesz spodziewać się w arkuszu egzaminacyjnym, uczysz się poprawnego wypełniania arkuszy. Zacznij ćwiczyć już teraz i osiągnij najwyższy wynik - z najlepszymi arkuszami od Wydawnictwa GREG!

Szczegóły - Język polski. Matura. Arkusze. Poziom podstawowy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>