Językiem malowane. Ćwiczenia logopedyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym

Precyzyjne ruchy języka i warg są warunkiem poprawnej wymowy. Dlatego ćwiczenia artykulacyjne powinny być prowadzone ze wszystkimi dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Nie można przy tym zapominać, że przesuwa się w dół granica wieku pierwszoklasisty. Należy dołożyć wszelkich starań,...
12,37 * 14,37 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,50 zł

Opis

Precyzyjne ruchy języka i warg są warunkiem poprawnej wymowy. Dlatego ćwiczenia artykulacyjne powinny być prowadzone ze wszystkimi dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Nie można przy tym zapominać, że przesuwa się w dół granica wieku pierwszoklasisty. Należy dołożyć wszelkich starań, aby dziecko mogło jak najszybciej poradzić sobie z istniejącymi trudnościami. Zgodnie ze znaną zasadą mówiącą, iż lepiej zapobiegać, niż leczyć, warto jak najwcześniej rozpocząć pracę nad poprawną wymową dziecka, usprawniając jego artykulatory, pracując nad dobrą dykcją i właściwym sposobem oddychania. Jednym słowem, kształcąc małego dobrego mówcę. Nie muszą to przecież być żmudne i długie ćwiczenia przed lustrem. W domu rodzice, a w przedszkolu nauczyciele mogą zaprosić dziecko do wspólnej zabawy.

Książka „Językiem malowane” zawiera ponad 40 ćwiczeń artykulacyjnych i oddechowych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Na każdej stronie znajduje się duży obrazek do pokolorowania, związane z nim ćwiczenie logopedyczne, a także ciekawostki na temat tego, co zostało przedstawione na ilustracji.

FAQ

Sekcja popularnych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Językiem malowane. Ćwiczenia logopedyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym"?
Autorem tytułu jest Katarzyna Kubach-Pryczkowska.
Jest autorem niewielu podręczników, jednak te treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników edukacyjnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z konieczności dużego zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Ten szkolny niezbędnik Językiem malowane. Ćwiczenia logopedyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym został przygotowany przez Wydawnictwo Harmonia.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
52: tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony treścią edukacyjną uwydatnioną graficznie. Zawiera wartościowe, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Językiem malowane. Ćwiczenia logopedyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym

 • Tytuł: Językiem malowane
 • Autor: Katarzyna Kubach-Pryczkowska
 • Wydawnictwo Harmonia
 • Rok wydania: 2014
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 52
 • Format: 20.5x29.0cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 65221103095KS
 • Język: polski
 • Podtytuł: Ćwiczenia logopedyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym
 • ISBN: 9788371346958

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>