Joanna Lakier utrwalający do włosów Very Strong 250 ml

  • Joanna
  • 5901018012014
Lakier do włosów Styling Effect stworzony przez markę Joanna. Wyjątkowa formuła gwarantuje trwałe i bardzo mocne utrwalenie fryzury. Nie skleja włosów i nie pozostawia na nich osadu. Zawiera w składzie keratynę i składniki aktywne. Chroni włosy przed przesuszeniem i szkodliwym działaniem czynników...

10.99

Cena za L : 43.96zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Lakier do włosów Styling Effect stworzony przez markę Joanna. Wyjątkowa formuła gwarantuje trwałe i bardzo mocne utrwalenie fryzury. Nie skleja włosów i nie pozostawia na nich osadu. Zawiera w składzie keratynę i składniki aktywne. Chroni włosy przed przesuszeniem i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Składniki - Joanna Lakier utrwalający do włosów Very Strong 250 ml

Alcohol Denat., Dimethyl Ether, Aqua, Acrylates/t-Butylacrylamide Copolymer, VA/Crotonates/Vinyl Neodecanoate Copolymer, Aminomethyl Propanol, Parfum, Isopropyl Myristate, Hydrolyzed Keratin, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylić na ułożone włosy z odległości ok. 20-30 cm.

Przechowywać w miejscu suchym, niedostępnym dla dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Joanna Lakier utrwalający do włosów Very Strong 250 ml

  • Producent: Joanna
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901018012014
  • EAN: 5901018012014
  • Wymiary: 22.1 x 5 x 5 cm