Joanna Naturia Soft Color szamponetka koloryzująca S44 Czarny Bez 35 g

  • Joanna
  • 5901018014070
Szamponetka koloryzująca stworzona przez markę Joanna. Pozbawiona amoniaku i utleniacza. Wygodna i niezwykle szybka w użyciu. Nadaje włosom piękny i żywy kolor. Kolor utrzymuje się od 4 do 8 myć.

5.10

Cena za kg : 145.71zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Szamponetka koloryzująca stworzona przez markę Joanna. Pozbawiona amoniaku i utleniacza. Wygodna i niezwykle szybka w użyciu. Nadaje włosom piękny i żywy kolor. Kolor utrzymuje się od 4 do 8 myć.

Składniki - Joanna Naturia Soft Color szamponetka koloryzująca S44 Czarny Bez 35 g

Aqua, Propylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropylamine Oxide, Hydroxyethylcellulose, Palmitamidopropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-10, Polysorbate-20, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Biotin, Bioflavonoids, Pyridoxine HCL, HC Blue No. 2, HC Yellow No. 2, N'N-Bis(2-Hydroxyethyl)-2-Nitro-p-Phenylenediamine, Basic Blue 99, Basic Brown 16, Acid Violet 43, Basic Red 76, Basic Yellow 57, Disodium EDTA, Triethanolamine, Parfum, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Sposób przygotowania i przechowywania

Sposób użycia: Załóż rękawiczki i rozprowadź równomiernie produkt na umyte, wilgotne włosy. Masuj aż do wytworzenia piany. Pozostaw na włosach 20-30 minut, a następnie spłucz.

Praktyczne porady: Używając szamponetki, możesz odświeżyć kolor włosów farbowanych odcieniami od średniego brązu do czarnego.

Przechowywać w miejscu suchym, niedostępnym dla dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ponieważ preparat może wywołać reakcję alergiczną, bezwzględnie przed każdym użyciem należy wykonać próbę uczuleniową. W tym celu nałóż niewielką ilość produktu na skórę w zgięciu łokcia. Pozostaw to miejsce odsłonięte przez 45 minut, po czym zmyj dokładnie ze skóry letnią wodą. Odczekaj 48 godzin. Jeśli po tym czasie nie pojawią się żadne zmiany takie jak zaczerwienienie lub wysypka, możesz przystąpić do barwienia włosów. Brak reakcji na próbę uczuleniową nie stanowi gwarancji, że reakcja alergiczna nie pojawi się jako rezultat późniejszego procesu koloryzacji, jednakże próba ta jest ważnym środkiem ostrożności. Jeśli wystąpi jakakolwiek reakcja organizmu w czasie wykonywania próby, natychmiast usuń preparat ze skóry i nie używaj go. Jeżeli podczas koloryzacji lub bezpośrednio po niej wystąpią objawy takie jak swędzenie skóry ciała lub głowy, wysypka lub opuchnięcie oczu/twarzy, NATYCHMIAST ZWRÓĆ SIĘ PO POMOC MEDYCZNĄ. Stosować załączone rękawiczki ochronne. Chronić ubranie przed zabrudzeniem.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Joanna Naturia Soft Color szamponetka koloryzująca S44 Czarny Bez 35 g

  • Producent: Joanna
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901018014070
  • EAN: 5901018014070
  • Wymiary: 15 x 8 x 0.8 cm

Inni Klienci kupili również