Joanna Pastel Color szamponetka koloryzująca Srebrny 35 g

Pastelowy kolor na całych włosach czy tylko na końcówkach? A może pasemka? Wybór należy do Ciebie! Stwórz swój nowy wizerunek z linią Pastel Color. Kolor półtrwały. Kolor nie jest widoczny na ciemnym brązie oraz czerni. Niezwykle łagodna dla włosów formuła, pozbawiona amoniaku i utleniacza.
14,52
Cena za kg : 414.86zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,22 zł

Opis

Pastelowy kolor na całych włosach czy tylko na końcówkach? A może pasemka? Wybór należy do Ciebie! Stwórz swój nowy wizerunek z linią Pastel Color.

Kolor półtrwały. Kolor nie jest widoczny na ciemnym brązie oraz czerni.

Niezwykle łagodna dla włosów formuła, pozbawiona amoniaku i utleniacza.

Pastel Color szamponetka koloryzująca Srebrny stworzono dla kobiet.

Materiał opakowania to: tworzywo sztuczne.

Szczegóły - Joanna Pastel Color szamponetka koloryzująca Srebrny 35 g

  • Producent: Joanna
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901018017477
  • EAN: 5901018017477
  • Wymiary: 15 x 7.9 x 0.9 cm

Składniki - Joanna Pastel Color szamponetka koloryzująca Srebrny 35 g

Aqua, Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Glycerin, Ceteareth-20, Ricinus Communis Seed Oil, Polyquaternium-22, Tocopherol, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum, Citric Acid, Acid Violet 43

Sposób przygotowania i przechowywania

Uwaga! Ten kolor może wypłukiwać się do delikatnie innego odcienia.

Załóż rękawiczki, zabezpiecz ubranie ręcznikiem i rozprowadź równomiernie produkt na umytych, wilgotnych włosach lub wybranych ich partiach. Pozostaw na 20 minut, a następnie dokładnie spłucz i wysusz włosy.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

WSKAZÓWKI OSTRZEGAWCZE: Barwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie farbować włosów, jeśli: na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona, kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów, w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny. Przed każdym użyciem należy wykonać próbuję uczuleniową. W tym celu należy nałożyć niewielką ilość produktu na skórę w zgięciu łokcia. Pozostawić na 45 minut po czym dokładnie zmyć wodą. Jeżeli po 48 godzinach nie wystąpią żadne zmiany na skórze, można zastosować produkt. Jeżeli podczas koloryzacji włosów lub bezpośrednio po niej pojawią się objawy takie jak swędzenie skóry ciała lub głowy, wysypka, opuchnięcie oczu/twarzy NATYCHMIAST ZWRÓCIĆ SIĘ O POMOC MEDYCZNĄ. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast przepłukać je wodą. Nie stosować do barwienia brwi i rzęs. Stosować rękawice ochronne. Unikać zbędnego kontaktu ze skórą. Produkt może pozostawiać ślady na skórze i materiałach chłonnych. Po zabiegu ondulacji lub trwałego wygładzania włosów odczekać 14 dni przed użyciem produktu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>