Joanna Pigment tonujący do włosów Brązowy Ultra Color 100 ml

 • Joanna
 • 5901018019655
Pigment tonujący doskonale podkreśla i odświeża kolor włosów naturalnych, farbowanych lub rozjaśnianych bez użycia amoniaku i wody utlenionej. To bezpieczny dla włosów zabieg tonowania ich odcienia z wykorzystaniem barwników bezpośrednich. Pigment można stosować na 3 sposoby: bezpośrednio na...

14.46

Cena za L : 144.6zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Pigment tonujący doskonale podkreśla i odświeża kolor włosów naturalnych, farbowanych lub rozjaśnianych bez użycia amoniaku i wody utlenionej. To bezpieczny dla włosów zabieg tonowania ich odcienia z wykorzystaniem barwników bezpośrednich.

Pigment można stosować na 3 sposoby:

 • bezpośrednio na włosy*,
 • po zmieszaniu z ulubionym szamponem*
 • po zmieszaniu z ulubioną odżywką*.

Efekt koloryzacji utrzymuje się do 3-4 myć, stopniowo się wypłukując.

Systematyczne stosowanie kosmetyku pogłębia intensywność odcienia.

*Produkt nie gwarantuje pokrycia siwych włosów i odrostów, nie zaleca się wcierania go w skórę głowy.

Składniki - Joanna Pigment tonujący do włosów Brązowy Ultra Color 100 ml

Aqua, Propylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, HC Blue No.2, Cocamidopropylamine Oxide, Hydroxyethylcellulose, Polyquaternium-10, Palmitamidopropyltrimonium Chloride, N,N'-Bis(2-Hydroxyethyl)-2-Nitro-p-Phenylenediamine, HC Yellow No.2, Disodium EDTA, Parfum, Limonene, Linalool, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Sposób przygotowania i przechowywania

Załóż rękawiczki, zabezpiecz ubranie. Pigment można stosować na 3 sposoby. Podziałka na etykiecie ułatwi dozowanie produktu - doza 33 g:

 1. Bezpośrednio na umyte, wilgotne włosy nałóż 33 g produktu wmasowując go równomiernie do uzyskania piany. Pozostaw na włosach przez 5 minut i dokładnie spłucz. Jeżeli to konieczne użyj odżywki najlepiej bez spłukiwania. Dla bardziej intensywnego efektu możesz wydłużyć czas koloryzacji nawet do 15-20 min.
 2. Z odżywką / maską wymieszaj pigment z odżywką/maską w proporcji 1:1 i nałóż równomiernie na umyte, wilgotne włosy. Pozostaw na włosach przez 5 minut i dokładnie spłucz. Dla bardziej intensywnego efektu możesz wydłużyć czas koloryzacji nawet do 15-20 min.
 3. Z szamponem wymieszaj pigment z szamponem w proporcji 1:1 i nałóż na mokre włosy, wmasowując mieszankę do uzyskania piany. Pozostaw na włosach przez 5 minut i spłucz.

Przy połączeniu pigmentu z szamponem efekt koloryzacji jest delikatniejszy niż w pozostałych 2 przypadkach. Ten polecany jest zwłaszcza do odświeżania i ożywiania koloru.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Środki ostrożności: Barwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16. roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie farbować włosów, jeśli: na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona, kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów, w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast przepłukać je wodą. Nie stosować do barwienia brwi i rzęs. Stosować rękawice ochronne. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Produkt może pozostawiać plamy na skórze, plastiku, materiałach chłonnych i ręcznikach. Unikaj zbędnego kontaktu produktu ze skórą.

UWAGA: Przed zastosowaniem należy założyć rękawiczki ochronne. Produkt może barwić skórę rąk i głowy.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Joanna Pigment tonujący do włosów Brązowy Ultra Color 100 ml

 • Producent: Joanna
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5901018019655
 • EAN: 5901018019655
 • Wymiary: 13.4 x 4.1 x 4 cm

Inni Klienci kupili również