Joanna Power Men Color Cream 3in1 farba do włosów brody i wąsów 04 Natural Brown 30 g

  • Joanna
  • 5901018018306
Power Men Color Cream to farba dedykowana specjalnie dla mężczyzn, która daje efekt trwałego pokrycia siwych włosów. Już kilka minut wystarczy aby uzyskać dyskretny i naturalny rezultat koloryzacji na głowie, brodzie czy wąsach. Farba jest wygodna i prosta w użyciu dzięki specjalnej buteleczce z...
22,86
Cena za kg : 762zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,42 zł

Opis

Power Men Color Cream to farba dedykowana specjalnie dla mężczyzn, która daje efekt trwałego pokrycia siwych włosów. Już kilka minut wystarczy aby uzyskać dyskretny i naturalny rezultat koloryzacji na głowie, brodzie czy wąsach. Farba jest wygodna i prosta w użyciu dzięki specjalnej buteleczce z aplikatorem

Po prostu nałóż - Pozostaw - Spłucz.

Długość procesu i efekt koloryzacji zależy od ilości siwych włosów.

Stopień pokrycia siwych włosów:
Pierwsze siwe włosy - 5 min
Większa ilość siwych włosów - 10 min
Znacznie większa ilość siwych włosów - 15 min

Power Men Color Cream 3in1 farba do włosów brody i wąsów 04 Natural Brown stworzono dla mężczyzn.

Szczegóły - Joanna Power Men Color Cream 3in1 farba do włosów brody i wąsów 04 Natural Brown 30 g

  • Producent: Joanna
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901018018306
  • EAN: 5901018018306

Składniki - Joanna Power Men Color Cream 3in1 farba do włosów brody i wąsów 04 Natural Brown 30 g

Color Cream: Aqua, Cetearyl Alcohol, Ethanolamine, Oleic Acid, Propylene Glycol, Trideceth-2 Carboxamide MEA, Sodium Laureth Sulfate, Ceteareth-20, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Disodium EDTA, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Argania Spinosa Kernel Oil, Polyquaternium-22, Sodium Metabisulfite, Thioglycolic Acid, Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, Tocopherol, Citric Acid, Parfum, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Geraniol, Resorcinol, 2-Methylresorcinol, m-Aminophenol, 2,4-Diaminophenoxyethanol, HCl.

Cream Oxidizer: Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Acrylates Copolymer, Phosporic Acid, Sodium Stannate, Sodium Carbonate, Sodium Hydroxide, Sodium Lauryl Sulfate.

Sposób przygotowania i przechowywania

Długość procesu i efekt koloryzacji zależy od ilości siwych włosów. Stopień pokrycia siwych włosów:

  • Pierwsze siwe włosy - 5 min
  • Większa ilość siwych włosów - 10 min
  • Znacznie większa ilość siwych włosów - 15 min

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Uwaga: Barwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Stosować zgodnie ze sposobem użycia. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie farbować włosów, jeśli: a) na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona, b) kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów, c) w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny, d) włosy były wcześniej barwione farbami roślinnymi (chna, basma). Farba do włosów zawiera tioglikolany, rezorcynę oraz fenylenodiaminy (toluenodiaminy). Dobrze spłukać włosy po użyciu. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Stosować rękawice ochronne. Utleniacz w kremie zawiera nadtlenek wodoru. Chronić przed dziećmi. Jeżeli podczas aplikacji musisz używać soczewek kontaktowych i preparat dostanie się do oczu, najpierw usuń soczewki a następnie przepłucz oczy dużą ilością wody i zasięgnij porady lekarskiej. Nie stosować do barwienia brwi, rzęs. Przechowywać w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu. Przed każdym użyciem należy wykonać próbę uczuleniową, Prosimy o sprawdzenie zgodności numeru odcienia na zawinięciu tuby z oznaczeniem na kartoniku. Przygotowaną mieszankę zużyć od razu, nie nadaje się ona do przechowywania. Farbę dokładnie wymieszać z utleniaczem w kremie w proporcji 1:1.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>