Joko Find Your Color lakier do paznokci z winylem 105 Bubblegum 10 ml

Lakiery JOKO to gwarancja wysokiej jakości i trwałości, jak również idealne krycie, łatwa aplikacja oraz krótki czas schnięcia. Sukces tkwi w formule. Polimery winylowe zawarte w lakierze chronią płytkę oraz zapewniają trwały efekt. Dzięki nim lakier nie odpryskuje i po kilku dniach zaledwie...

13.79

Cena za L : 1379zł

Dodaj do schowka

Opis

Lakiery JOKO to gwarancja wysokiej jakości i trwałości, jak również idealne krycie, łatwa aplikacja oraz krótki czas schnięcia. Sukces tkwi w formule. Polimery winylowe zawarte w lakierze chronią płytkę oraz zapewniają trwały efekt. Dzięki nim lakier nie odpryskuje i po kilku dniach zaledwie delikatnie ściera się z końcówek paznokci. 

Charakterystyczny szeroki pędzelek typu ONE MOVE umożliwia błyskawiczne pomalowanie całego paznokcia za jednym pociągnięciem, nawet w trudno dostępnych kącikach. Idealna konsystencja bazy lakierowej, produkowanej we Francji, jest wynikiem wielu badań stabilności koloru, gęstości oraz czasu schnięcia. Formuła hipoalergiczna ? nie zawiera szkodliwego toluenu oraz formaldehydu!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Joko Find Your Color lakier do paznokci z winylem 105 Bubblegum 10 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903216400112