Jordan Ekologiczna szczoteczka do zębów dla dzieci 5-10 lat

Ekologiczna szczoteczka dla dzieci w wieku 5-10 lat. Stworzona z myślą o tobie i środowisku W 100% ekologiczna szczoteczka do zębów, przyjazna środowisku. W sumie 90% produktu (w tym opakowanie) wykonane jest z materiałów pochodzących z recyklingu, co daje materiałom drugie życie 100% materiału z...

9.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Ekologiczna szczoteczka dla dzieci w wieku 5-10 lat. Stworzona z myślą o tobie i środowisku

W 100% ekologiczna szczoteczka do zębów, przyjazna środowisku. W sumie 90% produktu (w tym opakowanie) wykonane jest z materiałów pochodzących z recyklingu, co daje materiałom drugie życie 100% materiału z recyklingu. Opakowanie w 100% wykonane z włókien uzyskanych w procesie recyklingu.

Certyfikat FSC i PEFC.

Naklejka na opakowaniu wykonana jest z materiałów posiadających certyfikat FSC i PEFC oznaczających, że pozyskane do produkcji papieru drewno pochodziło z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

Włosie wykonane z bio-materiałów.

Włosie wykonane jest z nylonu 1010 opartego na biotechnologii wytwarzanego z rącznika pospolitego – źródła odnawialnego.

100% materiału z recyklingu.

Rączka jest wykonana w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu i zatwierdzonego przez FDA – drugie życie tworzyw sztucznych, które w przeciwnym razie skończyłyby na składowisku odpadów BPA-free.

Wolna od BPA (Bisfenolu A), substancji czynnej zakłócającej gospodarkę hormonalną powszechnie używanej jako element składowy różnych tworzyw sztucznych.

Składniki - Jordan Ekologiczna szczoteczka do zębów dla dzieci 5-10 lat

Aż 90% całego produktu (w tym opakowanie) jest wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu, co minimalizuje zużycie zasobów. Na przykład uchwyt szczoteczki do zębów został zrobiony z przetworzonego plastiku z pojemników na żywność, a opakowanie – z przetworzonych włókien papierowych z produktów na bazie papieru. Pozostałe 10% składa się głównie ze szczeciny, która jest w stu procentach ekologiczna, a etykieta opakowania wykonana jest z papieru mającego certyfikat FSC.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Jordan Ekologiczna szczoteczka do zębów dla dzieci 5-10 lat

  • Producent: Jordan
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 7046110031643
  • EAN: 7046110031643