JW Triceratops Dziki ryk HDX34

Przygotuj się na fascynującą przygodę z figurką dinozaura wprost ze świata Jurassic World: Dominion. Ta średniej wielkości figurka z serii Dinozaur Dziki ryk jest inspirowana ulubionym roślinożercą fanów Triceratopsem. Figurka nie tylko imponuje RYKIEM podkręcającym emocje, ale też atakiem głową...

84.99

-15%

99.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Przygotuj się na fascynującą przygodę z figurką dinozaura wprost ze świata Jurassic World: Dominion. Ta średniej wielkości figurka z serii Dinozaur Dziki ryk jest inspirowana ulubionym roślinożercą fanów Triceratopsem. Figurka nie tylko imponuje RYKIEM podkręcającym emocje, ale też atakiem głową charakterystycznym dla tego gatunku, który łatwo aktywować. Figurka Triceratopsa ma 33 cm długości, punkty zgięcia, wiernie odwzorowany wygląd oraz realistyczne kolory i faktury, aby zapewnić jeszcze więcej frajdy podczas dynamicznej zabawy lub ustawiania w różnych pozach. OŻYW tego ulubieńca fanów dzięki wirtualnej zabawie w rzeczywistości rozszerzonej. Odważ się zobaczyć, jak wygląda PRAWDZIWA zabawa z dinozaurami! Wystarczy zeskanować ukryty kod DNA za pomocą dowolnego smartfona/tabletu, aby odblokować funkcje rzeczywistości rozszerzonej w bezpłatnej aplikacji Jurassic World Facts. Smartfon/tablet nie znajduje się w zestawie. Dla fanów dinozaurów i dynamicznej zabawy od 4 roku życia. Kolory, wymiary i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Jurassic World: Dominion inspiruje wszystkich miłośników dinozaurów do wymyślania nowych szalonych przygód. Mierzący 33 cm długości Dinozaur Dziki ryk Triceratops inspirowany filmem nada nowy wymiar zabawie z dinozaurami.
  • Figurka wydaje z siebie potężne RYKI i atakuje głową, aby wymyślane historie były jeszcze bardziej realistyczne. Aktywacja funkcji jest niezwykle prosta wystarczy nacisnąć przycisk.
  • Odkryj prawdziwą frajdę w prehistorycznym stylu! Znajdź ukryty kod DNA i zeskanuj go za pomocą dowolnego smartfona/tabletu, aby włączyć opcje rzeczywistości rozszerzonej w bezpłatnej aplikacji Jurassic World Facts. Smartfon/tablet nie znajduje się w zestawie.
  • Rzeczywistość rozszerzona pozwala badać dinozaury w laboratorium dzięki wizualnym treściom edukacyjnym i odkrywać różne tryby, takie jak termiczny i rentgenowski. Potem możesz przejść na wyższy poziom i wprowadzić dinozaury do naszego świata za pomocą rzeczywistości rozszerzonej. UCIEKAJ!
  • Zbierz wszystkie figurki z serii Dziki ryk, aby wybrać się na szalone przygody pełne akcji. Ryczy! Kłapie paszczą! Atakuje!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - JW Triceratops Dziki ryk HDX34

  • Producent: Mattel
  • Kod producenta: HDX34
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 194735034086
  • EAN: 194735034086

Inni Klienci kupili również