Kabriolet sportowy MIX Technok

Samochód kabriolet TechnoK to doskonała zabawka, która zapewni maluchom wiele radości i kreatywnej zabawy. Ten stylowy kabriolet stanie się ulubionym pojazdem każdego dziecka, dostarczając niezapomnianych chwil zarówno w domu, jak i podczas zabaw na zewnątrz.   Poprzez zabawę samochodem kabriolet,...
35,18 * 52,73 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 42,18 zł

Opis

Samochód kabriolet TechnoK to doskonała zabawka, która zapewni maluchom wiele radości i kreatywnej zabawy. Ten stylowy kabriolet stanie się ulubionym pojazdem każdego dziecka, dostarczając niezapomnianych chwil zarówno w domu, jak i podczas zabaw na zewnątrz.

 

Poprzez zabawę samochodem kabriolet, dzieci mogą organizować emocjonujące wyścigi i zawody z przyjaciółmi, rozwijając jednocześnie zdolności społeczne i umiejętności współpracy. Kierowanie zabawkowym samochodem pozwala maluchom na rozwijanie wyobraźni oraz kreowanie własnych scenariuszy i historii.

 

Samochód został zaprojektowany tak, aby dostarczyć dziecku pełną swobodę w ustawianiu i umieszczaniu w nim ulubionych zabawek czy figurek superbohaterów. To idealny pojazd do tworzenia różnorodnych scenariuszy zabaw, co sprzyja rozwijaniu kreatywności i zdolności narracyjnych.

 

Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia trwałość i bezpieczeństwo podczas zabawy. Samochód kabriolet TechnoK to nie tylko świetna zabawka, ale również narzędzie do rozwijania wyobraźni, zdolności społecznych i ruchowych maluchów.

 

Wymiary samochodu: 39 x 16,5 x 10,5 cm

Wiek: 3+

Szczegóły - Kabriolet sportowy MIX Technok

  • Producent: Technok
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4823037606122
  • EAN: 4823037606122
  • Wymiary: 419x169 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>