Kalendarz charytatywny ścienny 2024. Bookstagram

BOOKSTAGRAM 2024 to kalendarz, który powstał w ramach akcji charytatywnej wydawnictw Books4YA i Young! Wydawnictwa razem z dwudziestoma osobami związanymi z bookmediami połączyły siły i stworzyły kalendarz charytatywny na 2024 rok. Cały dochód z akcji przekazany zostanie Fundacji Dajemy Dzieciom...
49,99 * 59,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 59,99 zł

Opis

BOOKSTAGRAM 2024 to kalendarz, który powstał w ramach akcji charytatywnej wydawnictw Books4YA i Young!

Wydawnictwa razem z dwudziestoma osobami związanymi z bookmediami połączyły siły i stworzyły kalendarz charytatywny na 2024 rok. Cały dochód z akcji przekazany zostanie Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, która odpowiedzialna jest między innymi za prowadzenie telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży czy udzielanie pomocy bezpośredniej w Centrach Pomocy Dzieciom.

Na każdej ze stron kalendarza znajduje się zdjęcie z cosplayowej sesji fotograficznej, nawiązującej do powieści będącej motywem przewodnim danego miesiąca. Osoby występujące w kalendarzu możecie kojarzyć z ich instagramowych kont, na których opowiadają o książkach.

W projekcie wzięli udział: Agnieszka Asenkowicz (@panna.sasna), Marcin Okoniewski (@okon_w_sieci), Monika Rogowicz (@sliwkowy.kompocik), Aleksandra Leśniak (@alex.andthebooks), Roksana Kapturska (@itsjustabookgram), Marta Lis (@pannafox), Natalia Miśkowiec (@prostymislowami), Nela Mańkowska (@culturomaniaczka), Eliza Paczkowska (@not.my.high), Maksymilian Kuznowicz (@bookovicz), Magdalena Wacławik (@thebookishglimmer), Karolina Borkowska (@come.book), Aleksandra Misior-Mroczkowska (@ksiazkowyfrik), Marta Bijan (@marta_bijan), Beata Skrzypczak (@opowiem_ci), Piotr Mąka (@the.bookking), Anna Bartłomiejczyk i Marta Gajewska (@bestselerki), Nikola Mańdok (@doktor.book) i Adrian Bruździak (@podczytany).

Fundacja dajemy dzieciom siłę

Szczegóły - Kalendarz charytatywny ścienny 2024. Bookstagram

  • Producent Young
  • Format: 29.7 x 42.0 cm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902860450733
  • ISBN: 5902860450733
  • EAN: 5902860450733
  • Wymiary: 29.7 x 42.0 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>