POLECANY kalendarze Ptaszka Staszka Kalendarz ścienny 2023 Ptaszka Staszka

kalendarze Ptaszka Staszka Kalendarz ścienny 2023 Ptaszka Staszka

Jeśli jakimś cudem udało Wam się przetrwać 2022 i nie zwariować, to wyrazy szacunku, naprawdę. Miałem w planach trzymać za Was kciuki, tylko że ich nie mam – ale wiecie, liczą się chęci. No i najważniejsze, że daliście radę! W nagrodę przed Wami, po raz pierwszy w takiej odsłonie, nieco luksusu i...
38,61 * 42,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 38,61 zł

Opis

Jeśli jakimś cudem udało Wam się przetrwać 2022 i nie zwariować, to wyrazy szacunku, naprawdę. Miałem w planach trzymać za Was kciuki, tylko że ich nie mam – ale wiecie, liczą się chęci. No i najważniejsze, że daliście radę!

W nagrodę przed Wami, po raz pierwszy w takiej odsłonie, nieco luksusu i higieny psychicznej zarazem – przewspaniały kalendarz z Ptaszkiem Staszkiem na 2023! Warto powiesić go na ścianie i zakreślić w nim imieniny wujka Staszka (hehe), urodziny Kota, plany imprezowe i ważne spotkania. A jeśli ktoś ma wywalone na wszystkie te ważne daty, to kalendarz dziurę w ścianie też ładnie zasłoni. Aha! Można też przy okazji oglądać obrazki – Wasze najulubieńsze hity z internetów.

Reasumując (nie mylić z reasumpcją), wybór jest jasny (z drugiej strony, przed reasumpcją też chyba jest) i takowy kalendarz po prostu warto mieć. Do tej pory nikt nie narzekał, każdy chwalił. Zero zwrotów. Wszyscy happy. Bądź i Ty.

Kalendarz to 12 kartek w formacie A3. Każdy miesiąc na odrębnej stronie. Zaznaczone są tylko naprawdę ważne Święta + zostawiliśmy Wam trochę miejsca na notatki.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - kalendarze Ptaszka Staszka Kalendarz ścienny 2023 Ptaszka Staszka

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Artykuły papiernicze