Kalkuję, rysuję i ubieram Modelki Outlet

Dziewczynki lubią zabawę w projektowanie strojów. Często kopiują postacie ulubionych modelek, ich stroje i dodatki. Książeczka „Kalkuję, rysuję i ubieram modelki” została zaprojektowana z myślą o tych potrzebach małych stylistek. Dziewczynki znajdą tu atrakcyjne wzory i arkusze kalki ułatwiające...
4,57 * 10,62 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,25 zł

Opis

Dziewczynki lubią zabawę w projektowanie strojów. Często kopiują postacie ulubionych modelek, ich stroje i dodatki. Książeczka „Kalkuję, rysuję i ubieram modelki” została zaprojektowana z myślą o tych potrzebach małych stylistek. Dziewczynki znajdą tu atrakcyjne wzory i arkusze kalki ułatwiające odrysowywanie konturów. Tą książką można się bawić na wiele sposobów i wymyślać coraz ciekawsze stylizacje.

Historyjka "Kalkuję, rysuję i ubieram Modelki" jest opracowaniem zbiorowym, więc do tworzenia treści zaangażowanych było kilka osób.

Obudź w dziecku ducha artysty, wręczając mu "Kalkuję, rysuję i ubieram Modelki". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą rozrywkę, ale także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże również redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Książka jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, łatwo ją zapakować do pleczaczka dziecka.

Publikacja "Kalkuję, rysuję i ubieram Modelki" została udostępniona przez Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to wybierz też inne tytuły tego wydawcy.

Masz do dyspozycji nieduży budżet? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.