Kambukka Dziecięca butelka na wodę BPA Free Lagoon Ocean Mermaid 400 ml

Butelka dla dzieci Kambukka Lagoon 400 ml. Butelka dla dzieci Kambukka Lagoon wykonana jest z odpornego na uszkodzenia mechaniczne - Tritanu, który nie utrzymuje zapachów oraz jest łatwy w czyszczeniu. Wyprofilowany uchwyt umożliwia wygodne trzymanie butelki a praktyczny ustnik ze słomką umożliwa...

74.99

-6%

79.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Butelka dla dzieci Free Lagoon Ocean Mermaid marki Kambukka świetnie sprawdzi się w roli dziecięcej towarzyszki dbającej o właściwe nawodnienie. Dzięki niej pociechy mogą zabrać ze sobą ulubiony napój, gdziekolwiek zechcą. Praktyczne zastosowanie butelki sprawia, że przydaje się ona dosłownie wszędzie.

Butelka wykonana jest z Tritanu - nowoczesnego oraz innowacyjnego tworzywa, które stało się ostatnio wielkim hitem. Z wyglądu przypomina szkło, lecz jest od niego bardziej wytrzymałe i odporniejsze na uszkodzenia. Sprawia to, że butelka nie pęknie i nie stłucze się, kiedy przypadkowo zostanie zrzucona na ziemię.

Tritan cechuje się także dużą odpornością na wysokie temperatury - inaczej niż w przypadku wielu plastikowych pojemników. Gorące napoje nie spowodują jej odkształcenia ani innych skutków ubocznych. Również zamarznięta woda czy niskie temperatury nie stanowią problemu dla Tritanu. To kolejne czynniki przemawiające za wyborem tej butelki, ponieważ pod wpływem temperatur nie są wydzielane żadne szkodliwe substancje.

Duże znaczenie ma też bezwonność i bezsmakowość - butelka nie zmienia smaku napojów. Jest lekka, co jest dodatkowym atutem w przypadku dzieci. Wyprofilowany uchwyt ułatwia trzymanie butelki w wygodny dla pociech sposób. Można ją myć w zmywarce, a wyjmowana słomka sprzyja dokładnemu czyszczeniu.

Butelka Free Lagoon Ocean Mermaid zawiera również wesoły obrazek z syrenką i morskimi stworzeniami. Dzieci z pewnością ucieszą się na ten widok. Z chęcią zabiorą swój ulubiony napój do przedszkola, szkoły, w podróż czy na spacer.

Kambukka to belgijska marka oferująca funkcjonalne i nowoczesne butelki i kubki. Są one wygodne w użytkowaniu, posiadają ciekawe rozwiązania i są zaprojektowane w atrakcyjny wizualnie sposób. Nazwa marki od razu kojarzy się z jednymi z najlepszych produktów w swojej kategorii.

Dane producenta/dystrybutora

Angara sp. Z o.o., ul. Rzeźnicza 4, 59-300 Lubin

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kambukka Dziecięca butelka na wodę BPA Free Lagoon Ocean Mermaid 400 ml

  • Producent: Kambukka
  • Kod producenta: 11-04014
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5407005140468
  • EAN: 5407005140468
  • Wymiary: 17 x 7.1 x 7.1 cm