Kambukka Kubek termiczny Etna Forest shade 500 ml

Kubek termiczny Etna 500 ml. Kubek Kambukka wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/8 izolowanej próżniowo. Dzięki wykorzystanym materiałom wysokiej jakości pozwala utrzymać ciepło nawet do 9 godzin, a zimno do 18 godzin. Kambukka Etna jest prosty w obsłudze i wolny od szkodliwego BPA. Silikonowy...

129.99

-13%

149.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Spokojny las czy miejska dżungla? Z kubkiem termicznym Kambukka Etna Forest Shade można iść aż na kraniec świata albo rzucić się w miejski pęd.

Kambukka Etna Forest Shade łatwo napełnić ulubionym napojem, zakręcić, wrzucić go do torby lub plecaka i ruszyć na spotkanie przygód. Szczelna zakrętka daje pewność, że nic się nie wyleje, a próżniowa izolacja pozwala utrzymać ciepło przez 9 godzin lub chłód przez 18.

Kubek termiczny jest rozwiązaniem nie tylko wygodnym, ale i ekologicznym: to doskonała alternatywa dla jednorazowych kubeczków, w których sprzedawane są napoje w automatach i barach szybkiej obsługi. Ponadto zabranie ze sobą własnego napoju daje gwarancję dobrego smaku i jakości, której nie dają automaty i przypadkowe miejsca serwujące napoje.

Kubki Kambukka to także innowacyjne zakrętki:
uniwersalne: zakrętka z jednego kubka Kambukka pasuje do każdego innego, więc pomylenie zakrętek nie grozi wylaniem,
szczelne,
o trzech trybach: kubka zawsze otwartego, otwartego po naciśnięciu przycisku lub zamkniętego,
higieniczne: wewnętrzny mechanizm łatwo wyjąć, co pozwala dokładnie umyć każdy zakamarek, nawet w zmywarce.

Delikatny, zielony kolor Kambukka Etna Forest Shade jest przyjemny dla oka i kojący, a kubek prezentuje się zgrabnie i estetycznie. Bez obaw można zabrać go ze sobą do pracy lub szkoły: silikonowy spód zapobiega ślizganiu i chroni powierzchnię, na której kubek stoi, więc można postawić go niemal wszędzie. Duża pojemność sprawia, że kubek sprawdzi się też na jednodniowej wycieczce i niezależnie od okoliczności pozwoli na chwilę wytchnienia z ulubionym napojem.

Dane producenta/dystrybutora

Angara sp. Z o.o., ul. Rzeźnicza 4, 59-300 Lubin

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kambukka Kubek termiczny Etna Forest shade 500 ml

  • Producent: Kambukka
  • Kod producenta: 11-01007
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5407005141120
  • EAN: 5407005141120
  • Wymiary: 22 x 7.1 x 7.1 cm