Kapitalne łamigłówki dla małych spryciarzy 4+

Trening spostrzegawczości i myślenia logicznego dla przedszkolaków "Kapitalne łamigłówki dla małych spryciarzy 4+" to zestaw blisko 100 wciągających zagadek dla przedszkolaków. Angażujące zadania typu labirynty, wyszukiwanki, wskazywanie podobieństw i różnic oraz układanie historyjek obrazkowych...
13,31 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,90 zł

Opis

Trening spostrzegawczości i myślenia logicznego dla przedszkolaków

"Kapitalne łamigłówki dla małych spryciarzy 4+" to zestaw blisko 100 wciągających zagadek dla przedszkolaków. Angażujące zadania typu labirynty, wyszukiwanki, wskazywanie podobieństw i różnic oraz układanie historyjek obrazkowych zapewnią wspaniałą zabawę, a także skuteczny trening spostrzegawczości, koncentracji, myślenia logicznego i wyobraźni.

Zabawy logiczne dla przedszkolaków

"Kapitalne łamigłówki" to idealny zestaw zabaw przygotowujących do nauki czytania, pisania i liczenia w zakresie 10. Zabawy wymagają przede wszystkim bystrego oka i refleksu, a przy okazji doskonalą umiejętność porządkowania wydarzeń w czasie oraz łączenia ich w związki przyczynowo-skutkowe, wskazywania różnic i podobieństw, a także odnajdywania najlepszej drogi wyjścia z labiryntu ze skarbami. Proste polecenia i zabawy grafomotoryczne przygotują małych spryciarzy do nauki czytania ze zrozumieniem oraz pisania. Zadaniom towarzyszą sympatyczni bohaterowie stworzeni przez Paulinę Zbylut, którzy pełnią funkcję przewodników po świecie liczb, labiryntów i tajemniczych szyfrów.

Rozwój: spostrzegawczości, koncentracji, myślenia logicznego, motoryki małej.

W serii również:

 • Kapitalne łamigłówki dla małych bystrzaków 4+
 • Kapitalne łamigłówki dla bystrzaków 6+
 • Kapitalne łamigłówki dla spryciarzy 6+
 • Kapitalne zagadki dla małych bystrzaków 4+
 • Kapitalne zagadki dla bystrzaków 6+
 • Kapitalne zagadki dla małych spryciarzy 4+
 • Kapitalne zagadki dla spryciarzy 6+

O ilustratorce

Paulina Zbylut - graficzka i ilustratorka, zajmuje się grafiką użytkową oraz artystyczną.

Paulina Zbylyt jest autorem książki "Kapitalne łamigłówki dla małych spryciarzy 4+".

"Kapitalne łamigłówki dla małych spryciarzy 4+" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. W ramach tej książki iści się marzenie rodzica: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

 • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
 • Poprzez lekturę rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania niekończących się pytań.
 • Ładne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
 • Czytanie z przedszkolakiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem o treści korzystnie wpływa na jego rozwój.
 • To wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, wyruszając na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - sprawdź również kolejne książki z serii "Kapitan Nauka".

Jest to średniej długości publikacja - ma 96 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja Kapitalne łamigłówki dla małych spryciarzy 4+ została opublikowana przez Wydawnictwo Edgard. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to wybierz także pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.