Kapitan Nauka. Cytrynowa bateria i inne eksperymenty

Z tą książką nie ma czasu na nudę! Oto eksperymenty, które zainteresują dociekliwych i rozbawią najbardziej wymagających. Ekscytująca, ale bezpieczna przygoda dla każdego młodego naukowca. - A dlaczego tak? - Czemu to tak działa? Koniec pytań, czas na odpowiedzi! Otwórzcie domowe laboratoria i...
22,87 * 35,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,68 zł

Opis

Z tą książką nie ma czasu na nudę! Oto eksperymenty, które zainteresują dociekliwych i rozbawią najbardziej wymagających. Ekscytująca, ale bezpieczna przygoda dla każdego młodego naukowca.

- A dlaczego tak? - Czemu to tak działa? Koniec pytań, czas na odpowiedzi!

Otwórzcie domowe laboratoria i odkrywajcie, jak działa ten świat. Na pewno Wasza wiedza zaskoczy niejednego i zachęci do wspólnego eksperymentowania.

Dowiedz się, jak w czasach prehistorycznych rozpalano ogień, spróbuj zapolować na tęczę we własnym pokoju i zorganizuj koncert zagrany na kieliszkach. Zmierz wysokość drzewa, załóż swoją miniszklarnię, udowodnij, że cytryna może być źródłem prądu i przekonaj się, dlaczego widzimy gwiazdy na niebie, chociaż są od nas tak daleko. A do tego poznaj mnóstwo innych niesamowitych zasad rządzących naszym światem.

Zatem uwaga – czas na przyrodniczą przygodę!


ILUSTRACJE: Sara Olszewska

AUTORZY: Natalia i Krzysztof Minge – psychologowie, założyciele Poradni Psychologicznej Hipokampus. Natalia Minge jest autorką książek na temat wychowania w duchu empatii oraz wspomagania rozwoju dzieci ("Rodzicielstwo bliskości", "Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka", "Zgodne rodzeństwo), autorką artykułów związanych z wychowywaniem dzieci.

Szczegóły - Kapitan Nauka. Cytrynowa bateria i inne eksperymenty

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>