Kapitan Nauka. Lamy i jednorożce. Gra memo Outlet

„Gra memo. Jednorożce i lamy” (3+) to lubiana przez dzieci gra pamięciowa memory z przygodami rozbrykanych stworzeń. Celem zabawy jest znalezienie jak najszybciej wszystkich par lam i jednorożców przedstawionych w różny sposób. Gra trenuje m.in. pamięć, spostrzegawczość i wyobraźnię. Trening...
17,10 * 26,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,10 zł

Opis

Gra memo. Jednorożce i lamy” (3+) to lubiana przez dzieci gra pamięciowa memory z przygodami rozbrykanych stworzeń. Celem zabawy jest znalezienie jak najszybciej wszystkich par lam i jednorożców przedstawionych w różny sposób. Gra trenuje m.in. pamięć, spostrzegawczość i wyobraźnię.

Trening pamięci, spostrzegawczości i wyobraźni

Czy lamy lubią pływać kajakiem, a jednorożce potrafią malować? Czy lamy mogą być czarodziejkami, a jednorożce nosić melonik? „Gra memo. Jednorożce i lamy” to świetny trening wyobraźni, pamięci, a także umiejętności opowiadania o ulubionych zabawach rozbrykanych kopytek. Dziecko szuka par lam i jednorożców, poznając przygody niefrasobliwych stworzeń. Czy historie koni z rogami i wielbłądów bez garbów rozśmieszą przedszkolaki do łez? W memory można grać w pojedynkę lub z innymi graczami, wówczas kafelki losuje się naprzemiennie.

Pełne humoru ilustracje Justyny Hołubowskiej-Chrząszczak angażują uwagę dzieci i zachęcają do zabawy.

Kafelki zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Rozwój

pamięć, spostrzegawczość, wyobraźnia, motoryka mała

Ilustratorka

Justyna Hołubowska-Chrząszczak – rocznik 1991, urodzona w Olsztynie, mieszkająca w Gdańsku. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Grafiki gdańskiej ASP. Miłośniczka kotów i roślin. W swojej twórczości posługuje się techniką digital painting, a czasami ? kolażem.

W serii również

  • Gra loteryjka. Hopsasa! 2+

  • Gra loteryjka. Urodziny tygryska 2+

  • Gra memo. Królewny i smoki 3+

Szczegóły - Kapitan Nauka. Lamy i jednorożce. Gra memo Edgard

  • Seria Kapitan Nauka, Seria Gra memo
  • Rok wydania: 2022
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 590369982187933
  • EAN: 590369982187933

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również