Kapitan Nauka. Psi wyścig. Gra edukacyjna

Gra rozwijająca znajomość kolorów i kształtów Gra edukacyjna „Psi wyścig” (3–7 lat) to emocjonująca gonitwa, w której gracz wciela się w jednego z ulubionych pupili i podejmuje liczne wyzwania, np. musi szybko wypatrzyć kolor żółty lub odróżnić trójkąt od kwadratu. Do zabawy można wybrać trasę z...

36.82 zł

-18%

44.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Gra rozwijająca znajomość kolorów i kształtów

Gra edukacyjna „Psi wyścig” (3–7 lat) to emocjonująca gonitwa, w której gracz wciela się w jednego z ulubionych pupili i podejmuje liczne wyzwania, np. musi szybko wypatrzyć kolor żółty lub odróżnić trójkąt od kwadratu. Do zabawy można wybrać trasę z kolorowymi łapami (do gry w kolory) lub budami (do gry w kształty). Kto pierwszy pokona trasę, wygrywa. Przyda się spostrzegawczość, znajomość podstawowych barw i kształtów, a także trochę szczęścia.

Trening spostrzegawczości i percepcji wzrokowej

Gra Psi wyścig to doskonała okazja do tego, by w towarzystwie czterech radosnych czworonogów doskonalić percepcję wzrokową i umiejętność przeliczania. Poza poznaniem i utrwalaniem nazw figur oraz kolorów to szansa na czerpanie radości z emocjonującego wyścigu zwierzątek. Piękna oprawa graficzna i możliwość rozgrywki w dwóch wariantach sprawią, że dziecko będzie chętnie powracało do gry. Udanej zabawy!

Monika Sobkowiak, nauczycielka edukacji przedszkolnej, neurologopeda, autorka bloga Pani Monia

Psi wyścig to rodzinna gra planszowa, dzięki której mali gracze doskonalą znajomość podstawowych barw i kształtów, ścigając się o zwycięstwo. Zawodnicy mogą poruszyć się po polach z kształtem lub kolorem, który wypadł na jednej z kości – im więcej pól przeskoczą, tym lepiej. W rozgrywce liczą się więc nie tylko spostrzegawczość, lecz także umiejętność przeliczania i myślenia logicznego.

Ilustracje kolorowych tras Dagmary Sen i różnych ras psów Justyny Hołubowskiej-Chrząszczak to prawdziwa gratka dla maluchów, które kochają przyjazne czworonogi.

Plansze i kości do gry zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Rozwój

spostrzegawczość, koncentracja, spostrzeganie wzrokowe, koordynacja oko-ręka

Ilustratorka:

Dagmara Sen – ilustratorka, projektantka wzorów bardzo lubi tworzyć dla dzieci.

Justyna Hołubowska-Chrząszczak – rocznik ’91. Ilustratorka urodzona w Olsztynie, mieszkająca w Gdańsku. Magister sztuki gdańskiej ASP. Miłośniczka kotów, roślin i fotografii. W swojej twórczości posługuje się techniką digital paintingu oraz kolażu, tworząc oprawy graficzne dla książek, gier i przewodników. Regularnie współpracuje z wydawcami w Polsce i Europie.

W serii również

  • Gra edukacyjna Potwory Głodomory
  • Gra edukacyjna Na tropie angielskich słówek
  • Gra edukacyjna Gotowanie
  • Gra edukacyjna Piraci

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kapitan Nauka. Psi wyścig. Gra edukacyjna

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903792767296