Kapitan Nauka. Puzzle obserwacyjne Zwierzęta dzikie 54 elementy

  • Kapitan Nauka
  • 5907608646669
  • 3-5 dni
Układanki rozwijające spostrzegawczość i wyobraźnię przestrzenną! Dobrze rozwinięta spostrzegawczość i wyobraźnia przestrzenna są istotne m.in. w rozpoznawaniu kształtów, liter, liczb, figur i ich rozmiarów. Trening tych umiejętności doskonali nie tylko bystrość umysłu, lecz także wspomaga naukę...

29.61 zł

-10%

32.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Układanki rozwijające spostrzegawczość i wyobraźnię przestrzenną!

Dobrze rozwinięta spostrzegawczość i wyobraźnia przestrzenna są istotne m.in. w rozpoznawaniu kształtów, liter, liczb, figur i ich rozmiarów. Trening tych umiejętności doskonali nie tylko bystrość umysłu, lecz także wspomaga naukę czytania, pisania i zdolności matematyczne.

Kolejny tytuł w bestsellerowej serii „Puzzli obserwacyjnych”, którą wyróżniono w konkursie Zabawka Roku 2018.

„Puzzle obserwacyjne. Zwierzęta dzikie” to 54-elementowa układanka przygotowana z myślą o przedszkolakach i młodszych uczniach. Ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność rozpoznawania kształtów i figur oraz koncentrację.

Pełna szczegółów ilustracja Anastasii Moshiny przedstawia zwierzęta dzikie w zabawnej scence rodzajowej. Wśród egzotycznych zwierząt można spotkać m.in. sympatycznego słonia w meloniku, żyrafę z bardzo długą szyją oraz nosorożca opalającego się na leżaku.

Wokół obrazka znajduje się biała ramka z 50 elementami, które można wyszukać i wskazać na dużej ilustracji. Odnajdywanie detali rozwija orientację i wyobraźnię przestrzenną oraz zachęca do nazywania zwierząt i opisywania podejmowanych przez nie aktywności. Można również stopniowo zwiększyć stopień trudności zabawy, umożliwiając dziecku wymyślanie i układanie własnych opowieści związanych z fantastycznym życiem dzikich mieszkańców afrykańskiej sawanny.

Do zestawu dołączony jest także plakat XXL, który można wykorzystać jako dekorację dziecięcego pokoju.

Rozwój: koncentracja, wyobraźnia przestrzenna, motoryka mała, spostrzegawczość.

Wymiar obrazka po ułożeniu: 47.0 x 32.0 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kapitan Nauka. Puzzle obserwacyjne Zwierzęta dzikie 54 elementy