NOWOŚĆ Kapitan Nauka. Puzzle XXL. Alfabet

Kapitan Nauka. Puzzle XXL. Alfabet

  • 5907608646713
  • 1 dzień + czas dostawy
Układanka wspomagająca naukę liter! „Puzzle XXL Alfabet” to duża 48-elementowa układanka, dzięki której młodsze dzieci poznają litery. Na wielkiej ilustracji kolejki górskiej znajdują się 23 kolorowe zwierzaki, które będą doskonałymi kompanami w zabawach przygotowujących do nauki czytania, a także...

37.43 zł

-25%

49.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Układanka wspomagająca naukę liter!

Puzzle XXL Alfabet” to duża 48-elementowa układanka, dzięki której młodsze dzieci poznają litery. Na wielkiej ilustracji kolejki górskiej znajdują się 23 kolorowe zwierzaki, które będą doskonałymi kompanami w zabawach przygotowujących do nauki czytania, a także doskonalących motorykę małą, spostrzegawczość i koncentrację.

Nauka liter oraz skuteczny trening wyobraźni przestrzennej

Dostosowane do dłoni przedszkolaka puzzle zachęcają do układania, a zabawa rozwijająca motorykę małą wspomaga naukę liter. Dzięki podpowiedziom pasażerów w wagonikach dziecko łatwo dopasuje pierwszą literę nazwy zwierzęcia do obrazka. Podczas zabawy dzieci uczą się kształtu i nazw liter oraz wyodrębniają pierwsze litery wyrazów.

Anna Jankowska – pedagożka, autorka książek i podcastów dla dzieci i rodziców. Na blogu Tylko dla Mam promuje wychowanie wspierające i aktywne czytanie.

Puzzle XXL Alfabet” oferują różne warianty gry. Najlepiej zacząć od ułożeniu obrazka. Po przyjrzeniu się zwierzakom można dokładać w wagonikach żetony z literami, na które rozpoczynają się nazwy wagonikowych zwierzaków. Nazwę zwierzaka dziecko może sprawdzić na plakacie dołączonym do zestawu. Dodatkowo do zabawy warto wykorzystać żetony i układać z nich proste wyrazy, np. kot, pies, teczka.

Ilustracje Katarzyny Nowowiejskiej prezentują 23 szalone zwierzaki, które pomagają w przyjazny sposób uświadomić dzieciom, że litery istnieją i służą do komunikacji oraz zapisu tego, co się mówi i myśli.

Wymiary układanki: 67 x 48 cm. Elementy puzzli zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących zabaw.

Rozwój: wyobraźnia przestrzenna, koncentracja, motoryka mała, spostrzegawczość

Szczegóły - Kapitan Nauka. Puzzle XXL. Alfabet

  • Tytuł: Kapitan Nauka. Puzzle XXL. Alfabet
  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907608646713
  • Język: polski
  • EAN: 5907608646713
  • Wymiary: 67x48 cm

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt