Kapitan Nauka. Zagadki obrazkowe. Zabawy logiczne (6-9 lat)

Trening umysłu przy wspólnej zabawie! Zagadki obrazkowe. Zabawy logiczne to wyjątkowa propozycja na wspólne spędzenie czasu dla Ciebie i Twojego dziecka. 97 różnorodnych zagadek uczy logicznego myślenia i wyciągania wniosków, ćwiczy koncentrację i wprowadza w świat matematyki, a dodatkowo stanowi...

17.39 zł

-13%

19.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Trening umysłu przy wspólnej zabawie!

Zagadki obrazkowe. Zabawy logiczne to wyjątkowa propozycja na wspólne spędzenie czasu dla Ciebie i Twojego dziecka. 97 różnorodnych zagadek uczy logicznego myślenia i wyciągania wniosków, ćwiczy koncentrację i wprowadza w świat matematyki, a dodatkowo stanowi świetną zabawę!

Kolorowa książeczka

Książeczka edukacyjna została opracowana specjalnie dla dzieci w wieku 6-9 lat przez psychologów dziecięcych specjalizujących się we wspomaganiu rozwoju małych dzieci. Po jednej stronie każdej karty książeczki znajdują się zagadki z kolorowymi ilustracjami, po drugiej - odpowiedzi. Dzięki temu dziecko może samodzielnie sprawdzić rozwiązanie.

97 ciekawych zagadek o różnym stopniu trudności

Rozwiązywanie zagadek to wspaniała rozrywka dla najmłodszych, ponieważ wbudza ich ciekawość i daje mnóstwo radości, a przy tym wspomaga ich rozwój. Zawarte w zagadkach informacje rozbudzają w dziecku ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy, a także trenują kompetencje niezbędne do samodzielnej nauki w szkole. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze. Zabawne ilustracje i urozmaicone zadania nie pozwalają dzieciom się nudzić.

Dzięki wygodnemu formatowi Zagadki obrazkowe. Zabawy logiczne sprawdzą się w każdych okolicznościach - w domu, w podróży, na spacerze, w poczekalni.

Autorzy Natalia i Krzysztof Minge są doświadczonymi psychologami zajmującymi się tematyką wczesnego rozwoju intelektualnego.

W serii również:

  • Zagadki obrazkowe. Łamigłówki (3-5 lat)
  • Zagadki obrazkowe. Angielski (3-5 lat)
  • Zagadki obrazkowe. Angielski (6-9 lat)
  • Zagadki obrazkowe. Zabawy logiczne (3-5 lat)
  • Zagadki obrazkowe. Koncentracja (6-9 lat)
  • Zagadki obrazkowe. Czytanie, koncentracja, pamięć (6-9 lat)
  • Zagadki obrazkowe. Ortografia (6-9 lat)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kapitan Nauka. Zagadki obrazkowe. Zabawy logiczne (6-9 lat)